Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alkolin Alfa Aþýsý Ön Sipariþ

Durum
    Okan Buruk2 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Banlý Üye

Alkolin Alfa Aþýsý Ön Sipariþ

Selamlar ,
    Burada bir konu açmýþtým.Þifremi unuttuðum için yeni konu açýyorum.

Güncelleme : 20.Kasým .2020
    Alkolin Alfa aþýsý için bir eczacý arkadaþ ile görüþmeler yapmatayým.Detaylarý size iletiyorum ;

Herpes virüsü için belirli zaman aralýklarýnda sipariþlere göre getirdikleri bir aþýymýþ.
    Aþýyý kurye ile buz aküleriyle termosta belirl soðuk aralýðýnda getiriyorlar.
    Aþý ödemesi aþý geldiðinde yapýlýyor herhangi ön ödeme veya aþý gelmeden ödeme istemiyorlar.
    Aþýnýn vurulacaðý hastane veya hemþire öneremiyorlar.Aþýyý vurulacak kiþiler bunu bulmasý lazým.
    Satan kiþi eczacý olduðu için saklama koþulu ve getirme prosüdürleri hakkýnda detaylý bilgiye sahip.

Sipariþ verebilmek için en azýndan 4-5 arkadaþ olmasý gerekiyor.Veya Aþýyý getirdikleri takvimi beklememiz gerekecek.Buda 2-3 ay zaman aralýðý.

Þuan sipariþ için benimle beraber Forumdan 1 arkadaþ iletiþime geçti.Süreci takip etmek için iletiþim numranýzý mail gönderebilirsiniz.
    Görüþlerinizi konu altýna yorum atarsanýz sevinirim.

Teþekkürler

Mail Adres :
    -

27.Ekim.2020, 01:31
    Merhaba ,
    Bu lanet hastalýkla bende tanýþmýþ bulunmaktayým.1 haftadýr araþtýrma yapýyorum.
    Sanýrým en etkili kýsa yöntem Alkolin Alfa aþýsý.Berk arkadaþýmýz bu aþýyý yaptýrmýþ ve kýsa sürede negatif çýkmýþtý.
    Mesajýna buradan ulaþabilirsiniz

Eðer 6-7 kiþi ortak olursak bu aþýyý uygun koþullarda Türkiye getirebiliriz.
    Ukrayna araçla giden kiþiler oluyor.
    Onlara özel belirli soðukta kalan dolap alýp ücretli bir þekilde ürünler Türkiye gelebilir.

Burada bir özel hemþireye aþýlarý olabiliriz.Þuan ukrayna gidip aþýyý olmak pek mümkün görünmüyor.
    Sizinde görüþlerinizi bekliyorum.

Forum dýþý :
    -

Durum
    Deryaa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Kýdemli Üye

Cevap: Alkolin Alfa Aþýsý Ön Sipariþ

Ücreti ne kadarmýs acaba bununla ilgili bilgi verirseniz insanlar kendi ona göre ayarlar belkide.

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Ben bu aþýyý kullanacak evli kadýnlar için þuraya not düþmek istiyorum, bekarsanýz sorun olmayabilir ama detayýný bilmiyorum. Berk vardý sanýrým ukraynada yaþayan alkolin alfa aþýsý yapýp kurtulmuþtu bu güzel bir þey. Sürecinden haberdardýk ama orada þunu demiþti: ''Bu aþýyý yaptýrdýktan sonra 2 yýl hamile kalmamak veya çocuk düþünmemek gerekiyor'' gibi bir þey yazmýþtý buna benzer. Forumda evli olan insanlar bunu da sorsunlar bilmeyebilirler mazallah çocuk falan düþünüyorlardýr yanlýþlýkla yaptýrýrlar diye aklýmda kalaný söylemek istedim.

Durum
    Banlý Üye

Merhaba ,
    2-3 Bin TL fiyatýnda þuan.Sipariþ aþamasýnda güncel kur üzerinden hesaplanacakmýþ

Durum
    Banlý Üye

Merhaba ,
    2-3 Bin TL fiyatýnda þuan.Sipariþ aþamasýnda güncel kur üzerinden hesaplanacakmýþ
    Alýntý Deryaa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ücreti ne kadarmýs acaba bununla ilgili bilgi verirseniz insanlar kendi ona göre ayarlar belkide.
    Teþekkürler Arya , bunu bende okumuþtum.Bu yüzden hamile veya hamile kalmayý düþünenler buna dikkat etmesi gerekiyor.
    Alýntý Arya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben bu aþýyý kullanacak evli kadýnlar için þuraya not düþmek istiyorum, bekarsanýz sorun olmayabilir ama detayýný bilmiyorum. Berk vardý sanýrým ukraynada yaþayan alkolin alfa aþýsý yapýp kurtulmuþtu bu güzel bir þey. Sürecinden haberdardýk ama orada þunu demiþti: ''Bu aþýyý yaptýrdýktan sonra 2 yýl hamile kalmamak veya çocuk düþünmemek gerekiyor'' gibi bir þey yazmýþtý buna benzer. Forumda evli olan insanlar bunu da sorsunlar bilmeyebilirler mazallah çocuk falan düþünüyorlardýr yanlýþlýkla yaptýrýrlar diye aklýmda kalaný söylemek istedim.

Durum
    Ensarr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Okan mesaj kismina yazdim kardeþim

Durum
    Ensarr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

bende almak isterim

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Alýntý Okan Buruk2 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Merhaba ,

Teþekkürler Arya , bunu bende okumuþtum.Bu yüzden hamile veya hamile kalmayý düþünenler buna dikkat etmesi gerekiyor.
    Önemli deðil Okan, aynen ben de böyle bir þey olur diye korktum hemen aklýmda kalaný yazmak istedim. Umarým hepiniz en kýsa zamanda kurtuluacaksýnýz öyle ya da böyle

Durum
    Banlý Üye

Ensar selam ,
    Aþý hakkýnda bilgisi olmayanlar içinde bu mesaj yazýyorum.
    Allokin Alfa aþýsý sovyetler tarafýnda olduðu için þuan ukrayna ve rusya tarafýndan aþý tedarik ediliyor.
    Allokin Alfa aþýsý baðýþýklýk sistemini hýzlý þekilde güçlendiren etkiye sahip bu yüzden sadece Hpv virüsü deðil bir çok hastalýkta kullanýlan bir aþý.

Hpv tedavisinde 2 günde 1mg Allokin Alfo deri altýna enjeksiyon yöntemiyle 6 doz uygulanýr. Her bir kutuda 3 flakon yer alýr ve 2 kutu yani 6 flakon ile 12 günlük bir tedavi uygulanýr.

Forumdan bir arkadaþ ukraynada bu aþýyý olmuþ ve hastalýðý tamamen yok etmiþtir.
    Konu mesajlarýna buradan ulaþabilirsiniz .

Aþý Resmi :
    https://i.hizliresim.com/gI3Bnn.jpg

Þunuda belirtmek istiyorum.Ben aþýyý satmýyorum.Sizin gibi bu hastalýk sürecindeyim.Bu yüzden araþtýrmalar yaparken aþýyý Türkiye getiren bir eczacý arkadaþ ile tanýþtým.
    Süreci anlattýðým mesaj en üstte konu mesajýnda yer alýyor.

Alýntý Ensarr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Okan mesaj kismina yazdim kardeþim

Durum
    Berk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Selam herkese, o fotoðrafý çeken kiþi benim. Aþý resmi diye benim çektiðim resmi ekleyip pazarlama yapmak nedir arkadaþým. 2000-3000bin tlden kakalamakta cabasý kaç doza o fiyatý söylediniz acaba merak ettim.

@Arya forumun sahibi olarak konunun takipçisi olmanýzý rica ediyorum. Ýnsanlarýn dolandýrýlmasý veya kötü koþullarda getirilip bozulmuþ ilaçlarýn insanlara enjekte edilmesini kimse istemez.

Aþý sipariþi veren arkadaþlara tavsiyem kimseye güvenmemeleri aþýyýda legal olan bir ülkede doktor kontrolünde yaptýrmalarý. ( konudaki deneyimlerimden tanýyanlar tanýr, en ufak bir maddi beklentim olmadan gittiðim doktorun adýný sitesini hem forumdan hemde özelden birkaç arkadaþa yazmýþtým)

Arkadaþýn iyi niyetli pazarlama yaptýðýný varsaysam bile 10dklýk yolda bile bozulma riski olan bir aþýyý sizin Ukraynadan Türkiyeye dýdýsýnýn dýdýsýnýndan sipariþ vermeniz týrcý arkadaþlarýnda veya herkimlerse bunu bozulmadan size ulaþtýrmasýnýn garantisi yok. Sözle olacak iþ deðil. Ýlacýn bozulup bozulmadýðýnýda anlayabileceðiniz bir yol yok. Tamamen kanunsuz daha önemlisi saðlýðýnýz için tehlikeli bir seçim olacaktýr sipariþleriniz.

Ýyi akþamlar