Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv serüvenim - bir suru siğil + ahcc (sürekli güncelleyeceğim)

Durum
    bluespirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv serüvenim - bir suru siğil + ahcc (sürekli güncelleyeceğim)

@hepeve teşekkür ederim, detaylı bir açıklama yapayım o zaman, en baştaki akıntılarım enfeksiyon sebepliydi bu akıntılar yapısı her zaman değişen ve miktarı gerçekten çok olan akıntılardı ve külodumu çok fazla ıslatıyorlardı, antibiyotiklerle ve başka ilaçları bunları tedavi oldum, bir sürü siğilim olmasına rağmen şu an o önceki akıntı kesildi. Yani önceden külodum su gibi olabiliyorken artık kuru. Tek akıntı ovülasyon günlerinde ve arada nadiren tuvalet sonrası sildiğimde peçetede şeffaf bir şekilde oluyor, siğilleri muhtemelen yaydı dediğim akıntı da bu normal akıntıydı aslında.

Durum
    bluespirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Şu an moralim çok bozuk, 2 hafta önce kalan siğilleri yaktırmama rağmen neredeyse önceden yaktırdığım yerde tekrardan çıkmışlar 1 hafta boyunca doktora gidemiyorum çoğalırsa diye korkuyorum şu an ve hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor bir aydır o kadar şey yapmama rağmen, moralim çok bozuldu

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı bluespirit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an moralim çok bozuk, 2 hafta önce kalan siğilleri yaktırmama rağmen neredeyse önceden yaktırdığım yerde tekrardan çıkmışlar 1 hafta boyunca doktora gidemiyorum çoğalırsa diye korkuyorum şu an ve hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor bir aydır o kadar şey yapmama rağmen, moralim çok bozuldu
    Nasılsın son durumun ne hangi yaktırma işlemini yaptırdın