Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iz kalirmi

Durum
    zagor99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

iz kalirmi

Arkadaşlar bugün cildiye doktoru 5 tane küçük sivile kriyoterapi yaptı. Daha kucuk 2 3 tane daha vardi iz gibi yapılamayacak şekilde. Fakat sonra krem vs yazmadı, kriyoterapi sonrası iz kalır mı peniste, krem yazmaması normal mi bilenler yazarsa sevinirim

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: iz kalirmi

Yazabilirdi ama Kendin de alabilirsin misal fucidin krem..

Durum
    networkingfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bende ilk kez önceki hafta özelde cildiyeye gittim 8-10 tane siğil için kriyoterapi yapıldı ve Dextrocin diye bir krem yazıldı, ama pişmanım iz kalacak gibi duruyor şuan!

İnternete de biraz baktım iz kalıyor deniliyor, ancak araştırırken iz bırakmayan bazı lazer ve radyofrekans yöntemlerini de duymuş oldum! Bundan sonra siğil pörtlerse o yöntemlere başvururum.

Birde burada ne kadar alakalı bilemem ama test yaptırmadan sadece gözle muayene edilip kriyoterapi almam apayrı bir saflığımdı! Konuyla yeni karşılaşanlar için önce test tavsiye ederim.
    Detaylarını çok bilmiyorum ama (hpv ve diğer cinsel yolla bulaşan hastalıklar için testler var). Yoksa sonradan; ulan bu doktor bizi müşteri olarak mı düşündü, acaba siğilim yok muydu, boş yere mi iz kalacak şimdi, hpv değil de başka bir hastalığa mı sahibim diye triplere giriyorsunuz.

Durum
    zagor99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Erkekler için test yok, özel test merkezleri haricinde sanırım. Göz ile anlayabiliyorlar hpv olduğunu.. Ya et beni gibi ya da karnabahar gibi oluyor. 2 haftada geçiyormuş siğiller kriyoterapi sonrası bu arada aceleci olma iz kalmaz belki ?bana kremde yazmadi verdiği krem iz için miydi? Devlette hastahaneside elektrikle yakarız demişti

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı networkingfan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ilk kez önceki hafta özelde cildiyeye gittim 8-10 tane siğil için kriyoterapi yapıldı ve Dextrocin diye bir krem yazıldı, ama pişmanım iz kalacak gibi duruyor şuan!

İnternete de biraz baktım iz kalıyor deniliyor, ancak araştırırken iz bırakmayan bazı lazer ve radyofrekans yöntemlerini de duymuş oldum! Bundan sonra siğil pörtlerse o yöntemlere başvururum.

Birde burada ne kadar alakalı bilemem ama test yaptırmadan sadece gözle muayene edilip kriyoterapi almam apayrı bir saflığımdı! Konuyla yeni karşılaşanlar için önce test tavsiye ederim.
    Detaylarını çok bilmiyorum ama (hpv ve diğer cinsel yolla bulaşan hastalıklar için testler var). Yoksa sonradan; ulan bu doktor bizi müşteri olarak mı düşündü, acaba siğilim yok muydu, boş yere mi iz kalacak şimdi, hpv değil de başka bir hastalığa mı sahibim diye triplere giriyorsunuz.
    Arkadaşlar bahsettiğim siğiller küçüktü, son durumundan bahseden sayısı az olduğu ve bu durumda beni fıtık ettiği için elimden geldiğince yazdığım konulara tekrar tekrar dönüş yapmaya çalışacağım. Şu an için izler %70-80 oranında gitmiş durumda. bilginize

Durum
    Tecrübeli Üye

Ha bir de bir iki tane tekrar eden siğil var ve bir iki tane başkaca çıkmış durumda..

Durum
    Kayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı networkingfan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bahsettiğim siğiller küçüktü, son durumundan bahseden sayısı az olduğu ve bu durumda beni fıtık ettiği için elimden geldiğince yazdığım konulara tekrar tekrar dönüş yapmaya çalışacağım. Şu an için izler %70-80 oranında gitmiş durumda. bilginize
    Sanırsam bizimki gibi küçücük siğiller olduğunda pek iz kalmıyor. Benim de üzerinden 1 ay geçti ve neredeyse izler gözle görülemeyecek durumda. Işık tutup dikkatli baktığımda anca ufak bir farklılık görebiliyorum

Bu Konu için Etiketler