Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 yıldır geçmeyen hpv

Durum
    neden7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Question 2 yıldır geçmeyen hpv

Merhaba arkadaşlar öncelikle hpvli olduğumu kız arkadaşımın bir gün bende siğil gibi bir şey çıktı hastaneye gittiğimde bunların hpv viürüsü olduğunu söyledikten sonra öğrendim. Bana sorduğunda böyle bir şey var mı dediğinde baktım ki varmış ama yalan söylemek zorunda kaldım olmadığını söyledim.başlarda siğillerimi yaktırıyordum baktım faydası yok sirke ile yakmaya çalıştım o da olmadı.ahcc ye vericek param olmadığından kullanamadım. burdaki yazılara bakıyorum 1 yıla kalmaz geçer yazıları görüyorum ben de 2 yıl oldu halen bir şey yok yardımcı olur musunuz

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: 2 yıldır geçmeyen hpv

Yaktiriyorum baktm faydasi yok derken?? Duzenli ve duzgun sekilde yaktirman lazim vucudunda sigil tutma ahcc icmesen bile sigillerle gezersen gecmez sigil olmamasi lazim. Ahcc sadece sureyi kisaltiyor biraz kendine dikkat edip sigillerini ciktigi gibi yaksan gecer

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı neden7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar öncelikle hpvli olduğumu kız arkadaşımın bir gün bende siğil gibi bir şey çıktı hastaneye gittiğimde bunların hpv viürüsü olduğunu söyledikten sonra öğrendim. Bana sorduğunda böyle bir şey var mı dediğinde baktım ki varmış ama yalan söylemek zorunda kaldım olmadığını söyledim.başlarda siğillerimi yaktırıyordum baktım faydası yok sirke ile yakmaya çalıştım o da olmadı.ahcc ye vericek param olmadığından kullanamadım. burdaki yazılara bakıyorum 1 yıla kalmaz geçer yazıları görüyorum ben de 2 yıl oldu halen bir şey yok yardımcı olur musunuz
    Sevgılınle ilişkıye girdiğinde siğiliniz varmıydı

Durum
    Malik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Halen siğilin varmı. Kaç defa yaktırdın siğillerini

Durum
    zagor99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Siğiller varken veya viral yük fazlayken cinsel iliskiye girersen pinpon etkisi yaratıyor. Bir defa kontrol altına alınana kadar cinsellik olmaması lazim. Ayrıca kız arkadaşın mutlaka bastırsın kadınlarda kansere kadar neden oluyor ilerlerse yazık kızcağıza sex bu kadar onemli değil. Siğil varken oral vs de yapmayin

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Kızın hpv'yi atlatma süresi uzayacak. Özellikle çiftler ahcc kullanmıyorsa ve hala birlikte oluyorsa bu sureç uzar.
    Bence büyük ayıp etmişsiniz yalan soylemenız hos degil. Hpv kadınlarda rahim kanserine sebep oluyor.

Forumda 4 yıldır 5 yıldır hpv'liyim diyenlere nasıl olur? diyorduk. işte böyle oluyor.