Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Administrator Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Ahcc tedarik edebilirsiniz

Arkadaşlar özelden ahcc tedariği ile ilgili sorular alıyorum. ''Ahcc kullananlar'' kısmına bu yazıyı sabitlemiştim. Soru/Cevap kısmına da sabitliyorum ki okuyucular görsün diye bilginize.

Merhabalar Sevgili Arkadaşlar,

Pazartesi Ahcc temini ile ilgili açıklama yapacağımı söylemiştim. Bundan 1 sene önce de sizde bilirsiniz ki birçok arkadaşa ahcc temini konusunda yönlendirme yaptım. Kaldığımız yerden devam ediyoruz

Ahcc temini için ulaşacağınız numara; 0542 487 21 22.
    Ülkemizde bu numaradan temin edebilirsiniz, fahiş bir fiyat politikası gütmüyorlar.

Firma yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz. Direkt arayabilirsiniz. Ahcc; gıda ve tarım bakanlığı onaylı olup Time Health markadır. Aynı markayı kullanmıştım ve forumda ahcc alan bütün herkes de aynısını kullandı. Çok güzel günler bekliyor hepinizi, hpv’nin hayatınıza hiç girmediğini hayal edin, sanki bu günleri hiç yaşamamışsınız gibi, sanki bu virüse karşı savaş vermemiş gibi, sanki hastaneye defalarca gitmemiş gibi. Tıpkı o günlerinize geri döneceksiniz.

1 buçuk sene hpv pozitif kalıp ve 1 buçuk senedir de hpv negatif biri olarak 3 yıldır aranızdayım. Ahcc kullanan arkadaşların da deneyimlerine negatif-pozitif olma durumlarına göre belirtebilirim ki; %80 negatif olacaksınız, 6 ay kullanmanız, eğer yüksek kanser riskli tipe sahipseniz benim önerim 8 veya 9 ay kullanmanız önemli. Herkese bu noktadan sonra ‘’hpv negatifli günler’’ dilerim.

Her şey güzel olacak. Belki bugün değil ama elbet bir gün.

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Cevap: Ahcc tedarik edebilirsiniz

Merhaba. Ahcc Abay pharma firmasının sattığıyla sizin belirtmiş olduğunuz alva firmasının aynımıdır içerik olarak. Çünkü Abay pharmanın sattığı ahcc pahalı diğerine göre?

Tecrübe Puanı
    10

Merhaba abay pharma farklı bir firma, evet bence bayağı yüksek fiyatlı satıyor, aynı marka ahcc değiller. Forumdakilerin kullandıgı ve negatif olunan ahcc time health marka, onu da yukarıda telefon numarasını verdiğim firma getiriyor, türkiye distribütörleridir bu arada güven sıkıntısı yaşamazsınız ahcc türkiye'ye gelmeden önce hepimize çok yardımları dokundu.

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkür ederim. 2 ürününde içeriği aynı gibi. Ben Abay pharmanın sattığını aldım ama sizin tavsiye ettiğinizi alacağım. Fiyat olarak daha uygun.

Abay pharmanın AHCC si 45 kapsül ve günlük 7 kapsül içtigimizde ( 3 Gr) ortalama 7 gün gidiyor.

Tecrübe Puanı
    10

7 gün çok az. Fiyat çok pahalı. Bu arada aynı içeriğe sahip olduklarını düşünmüyorum.Eğer birebir aynı içeriğe sahip olsaydı şu an forumda time health ahcc kullananların yanı sıra abay pharma ile de insanlar negatif olurdu. Bugüne kadar 1 kişiden abay pharma ile negatif oldum gibi bir cümle duymadım.

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Herkese iyi günler 2016 da farkettiğim 5 tane siğillimi 2017 de 3 seansla yaktırdım. Aradan geçen 3 sene zarfında tekrarlamadi. Tipini öğrenemedim(beni en çok huzursuz eden konulardan biri). Sürüntü testi de 2018 de negatif çıkmıştı. Geçen ay muayene oldum doktor siğil yok dedi. Şimdi 3 gün oluyor Ahcc ye başladım 6 ay kullanmayı düşünüyorum. Siğili yaktırdığım bölgede kaşıntı oluyordu sebebini çözemedim. Ahcc kullanmaya başladıktan sonra kaşıntı durdu diyebilirim.Merak ettiklerim arasında, 1. Ahcc yi 6 ay kullandıktan sonra kaşıntı tekrar devam edermi 2. Siğilin yakıldığı bölgede çok ufak çıkıntı var ( doktor siğil değil yakmadan ötürü bir tahribat dedi) kafamı kurcalıyor, 3. Gardasil 9 u hiç bir yerde bulamadım erkek olarak yaptırmaya gerek varmı yoksa sadece tek eşli yaşayıp partnerimize yaptırmamız yeterli mi. Bir de İleride tekrar muayene olup test olmayı düşünüyorum bana önerebileceğiniz bir tıp merkezi varmı. Herkese sağlıklı günler diliyorum

Tecrübe Puanı
    10

Kaşıntı direkt hpv ile bağlantılı degil olabiliyor ama kaşıntının birçok sebebi var o yuzden bunu ben direkt hpv'ye bağlamıyorum başka ihtimallerde çok oldugu için. En basitinden tüy çıkması... tüyün çıkamaması kıl dönmesi tarzı şeyler..

2.soru senin bedeninle kişisel bir soru oldugu için bir fikrim yok doktor gördü sonuçta ve doktorun dedigine güvenebilirsin koter yapıldı cunku oraya, boşluk oluşabilir orda yuvarlak sekilde.

3.Ben aşı yaptırmadım aşı ile ilgili düşüncelerim az çok belli yabancı ülkelerde aşının yan etkileri oldu tek eşliyysen veya zaten hpv yi atlatıp tek esli bir birliktelik dusunuyorsan gerek olmayabilir.

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Günde kaç kapsül içilmesi gerekiyor ? 120 kapsül varmış içinde ne kadar gidiyor acaba 1 kapsülü kaç mg yardımcı olur musunuz lütfen. 🙏

Kıdemli Üye
    Tecrübe Puanı
    1

Alıntı bloggg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde kaç kapsül içilmesi gerekiyor ? 120 kapsül varmış içinde ne kadar gidiyor acaba 1 kapsülü kaç mg yardımcı olur musunuz lütfen. 🙏
    Günde 6 tanesi 3 mg ediyor Kahvaltıdan 30-45 dakika önce içilmesi tavsiye ediliyor.20 gün gidiyor bir kutusu.

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Honey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde 6 tanesi 3 mg ediyor Kahvaltıdan 30-45 dakika önce içilmesi tavsiye ediliyor.20 gün gidiyor bir kutusu.
    maliyetliymiş gerçekten de buna ek propoliste mi almalıyız hocam

Bu Konu için Etiketler