Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sizce kaç günde 1 kontrol etmeliyim ?

Durum
    Zorluu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Sizce kaç günde 1 kontrol etmeliyim ?

Arkadaşlar ben her gün flashla penis bölgemde siğil var mı yok mu diye kontrol ediyorum fakat bir şeye 1 saat bakıyorum resmen her şeyi siğil sanıyorum sizce bu durumu nasıl aşabilirim ? Hiç kontrol etmeyip her ay doktora gidip ettirsem eğer çıkmışsa siğil ve o kadar beklediysem sorun olur mu ? Veya siz kaç günde bir kontrol ediyorsunuz acaba ?

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Sizce kaç günde 1 kontrol etmeliyim ?

Büyüteçle bak

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Ajdarha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyüteçle bak
    Sen mavi labta test vermıstın negatıf gelmıştı siğilin cıktı mı tekrar

Durum
    Kıdemli Üye

Bende hiç siğil çıkmadı, şüpheli ilişkim vardı o yüzden sigilsiz test oldum, ilişkiden bu yana 10 ay oldu siğil yok, testte dna vardı oda negatif idi zaten.

Durum
    Kıdemli Üye

Mert sen zaten hpv dna negatif almışsın, görünür sigilin de yok, daha önce sigilin var mıydı ya da pozitif testin, eger yoksa ilişkinden ne kadar geçti ? üyelik tarihimiz yakın ama benim ilişkim Ekimdeydi, çok fazla doktorla görüştüm hem testin negatif olması hem de 6 aydan uzun zamandır siğil çıkmamasından dolayı enfeksiyon olmadığını söylediler.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Zorluu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben her gün flashla penis bölgemde siğil var mı yok mu diye kontrol ediyorum fakat bir şeye 1 saat bakıyorum resmen her şeyi siğil sanıyorum sizce bu durumu nasıl aşabilirim ? Hiç kontrol etmeyip her ay doktora gidip ettirsem eğer çıkmışsa siğil ve o kadar beklediysem sorun olur mu ? Veya siz kaç günde bir kontrol ediyorsunuz acaba ?
    Acikcasi biz ne kadr bakma desekte zaten bakacaksin ilk zamanlar bakmadan durabilmenin imkani yok yani cok gamsiz olmak lazim.. bosver bakmaya devam et arkadasim sen hem hergun bakarsan yeni cikanlari gununde yakalarsn ve bekletmemis oldugun icin kazanan sen olursun. Mesele hergn bakmakta degl aslnda kafaya takmamakta.. kendini buna alistir sigili normallestirmeye calis beyninde sonra istersen 24 saat bak seni uzmuyor. Gecici oldugunu bilip bunu idrak ederek bakmak lazim