Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv16

Durum
    Denizminikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv16

Cevap: Hpv tip 16
    Lütfen kızlar bana bi bakabilir misiniz ? Cın 3 leep olmuyorum ahcc aldım 1 sene kullansam düzelir mi ? Düzelen olmamısmıdır?

Durum
    hpv16korkuyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv16

Çok düşük bir ihtimal bu, bence riske atmaya değmez. Doktorunuz ne öneriyorsa dinleyin. Anladığım kadarıyla leep işlemi yapılırken de sonrasında da hiç sıkıntılı bir işlem değil eğer korkuyorsanız olanların yorumlarını okuyun. Ahcc’yi yine kullanın sonuçta leep sonrasında da bu virüs bizimle beraber kalıyor. Cin olgularının nüks etmemesi için içersiniz ta negatif olana kadar.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cin3seniz leep olmanız gerekir ama
    Cin3ten gerileme ihtimali daha düşük cin1'im deseydiniz gerileme ihtimali yüksek diyecektim ama... Bence leep olun leepten sonra da 1 sene değil 6 ay ahcc kullanın. Ahcc rahimdeki hasarları gidermez maalesef hpv yi vucudundan atmanı sağlar, bu hasarlar leep ile giderilir.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Merhaba arkadaslar burda bu forumun ilk zamanlarında tanıstıgım bir arkadasımın dün negatif oldugunu ögrendim tip 16 tasıyordu dün test sonucunu benle paylaştı negatif çıkmış .belki daha önce negatif olmustur ama daha yeni test yaptırmıstı

Bu Konu için Etiketler