Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hpv gectıkten sonra tekrar gelırmı

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: hpv gectıkten sonra tekrar gelırmı

Alıntı Ajdarha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mert, tip sayısı önemli değil, dna testi yapmışlardır ki doktor sana diğerleri içinde negatif olduğunu söylemiş
    Diğerleri ıcınde negatifsın dedi

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı seval Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada rica ederim özelden yazmayın. Ille de bir sey söylemek istiyorsanız burdan yazın herkes gibi. Malum arkadas değiliz ve bana 1 haftadır özelden yazıyorsunuz))
    Siz iyi misiniz kuzum ben size doktorunuzun adını öğrenmek için özelden mesaj attım şuanda da bi sıkıntın mı var neden tepki gösterdiginizi sordum sizde bilgi vermek istemeyebilirsiniz cevap veren sizsiniz ozelden.. paylaşabilirsiniz de yazdıklarımı sacma sapan konuşuyorsun bende bayanım ne yani sanki size bayılıyorum gibi yazmışsınız
    Negatifseniz bence moral bozmayın rahat bırakın grubu herkes fikrini paylaşıyor burayı böyle psikolojik sıkıntılarla doldurmayalım derdin varsa özelden mesaj atabilirsin hatta sana Bursada psikolojik doktor önerebilirim sen doktorunu paylaşmasanda ben yardımcı olurum yine..

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Ajdarha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seval, çeşitli lab.larda farklı ticari isimlerle yapılan hpv testleri sınırlı çeşitleri kontrol eder, mesela gelişim 21 tip kontrol eder, fakat 200 e yakın hpv tipi var ve risksiz olmayan tiplerde siğil yapabilir ki riskli tip sayısı bazı lablarda 40'a çıkıyor buna kim karar veriyor inan bilmiyorum.Bu yüzden hpv tiplendirme testinden ziyade hpv dna testi olmanız daha doğru sonucu verir, ben mavide olmuştum bu testi diğer lablar ne durumda bilmiyorum, hpv dna testi ormanda ağaç var mı diye bakarken, hpv tiplendirme testi ormanda meşe ağacı var mı diye bakar yani hpv dna tiplendirme testiniz negatif gelse de siğiliniz olabilir veya siğil olmadan hpv taşıyor olabilirsiniz. Anlatabilmişimdir umuyorum, Burdaki herkesin ihtiyacı olan tek şey "moral", bozmasak mı ?
    Ama magdurella hpv dna testim negatif geldi ve sigik cikartiyorum diyerek kafa karistirdi zaten tip demedi dna dedi.. o zman nasi dna testi negatif gelebiliyor hic anlamadim.. ben de sasirdm yani okuyunca

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Canim Gelişim labta hpv dna 21 tıp bakılıyor ben bunu kastetmiştim yazdım da hatta hpv dna yazmadım sadece. 21 diyede belirttim ama bilemiyorum bende.

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Nasıl yazdığı artık farketmez, nezaket dilin dansıdır, hpv dna ve tiplendirmenin farklı şeyler olduğunu öğrenmiş olduk mağdurella sayesinde, çok sağolsun, hayat sizi nereye ekerse eksin nezaketle çiçek açın. Moral yüksekliği en önemli tedaviyken, bu ilaçtan başkalarını mahrum etmeyin.

Durum
    seval - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seval bir konuda bilgi vereyim.
    Forumda ziyaretçi mesajı kısmından yazılabilir özel mesaj istemiyorsan ancak bu forumda açılmış bir başlık altında uzun uzun mesaj kutusu gibi sohbet edilmiyor, zaten arada özel mesaj atın birbirinize diye uyardığım üyeler oluyor çünkü toplu alanda sohbet uzamış oluyor. Sende sana özel mesaj gelirse cevap vermezsin sorun olmaz diye düşünüyorum, arkadaş olarak gördüklerinden değil bir konu hakkında danışmak için yazıyor çoğu kişi birbirine.
    Ben özel mesaj atmayın derken sadece magdurella nickine yazdim onu. Siz diye hitap ettiğimden çoğul gibi anlaşılmış.