Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erkekte tip 6

Durum
    Zorluu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Erkekte tip 6

Valla bende tip 6 dan şüpheliyim anal bölgemde çıkmıyor penisimde uzun süredir çıkmıyordu şimdi tekrar penise sardı çözemedim kaş aydır ahcc kullanıyorum

Durum
    Blacklotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bende tip 6 dan şüpheleniyorum doktor genelde 6.11 cok yaygın diyordu ben zor durumdayim yha corona oldugu icin gitmiyorum hastaneye ama coronadan önce dokyora gidiyordum bakiyodu sigil yok diyo devlet hastanesinde bi doktor var ona gidiyordum ayni gün icerisinde büyüteçle bakıp minik minik var deyip yakiyodu 2 hafta sonra gel diyordu gene var deyip gene yakiyordu normal gözle bsk tertemiz yok bu iş nasıl oluyor anlamiyorum paralı olsa para icin yapiyor dicem devlet bedava ben çok kötüyüm yha eylülde evlenicem eşim olacak insan biliyor durumumu ama neden bitmek bilmiyor 1 sene olucak nerdeyse

Durum
    Kıdemli Üye

Brn bu durumumu kafama cok takiyorum o yüzdenmi böyle oluyor çünkü gittigim doktorlar çokmu kafama takiyon diyolar

Durum
    Kıdemli Üye

Evlenicem heyecanlanamiyorum sevinemiyorum korkuyorumm telaş halindeyim konu ile alakasız oldu gene kusura bakmayın bi mucize arıyorum

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Blacklotus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende tip 6 dan şüpheleniyorum doktor genelde 6.11 cok yaygın diyordu ben zor durumdayim yha corona oldugu icin gitmiyorum hastaneye ama coronadan önce dokyora gidiyordum bakiyodu sigil yok diyo devlet hastanesinde bi doktor var ona gidiyordum ayni gün icerisinde büyüteçle bakıp minik minik var deyip yakiyodu 2 hafta sonra gel diyordu gene var deyip gene yakiyordu normal gözle bsk tertemiz yok bu iş nasıl oluyor anlamiyorum paralı olsa para icin yapiyor dicem devlet bedava ben çok kötüyüm yha eylülde evlenicem eşim olacak insan biliyor durumumu ama neden bitmek bilmiyor 1 sene olucak nerdeyse
    Keske yazim ve imla ve noktalama isaretleri kurallarina uysaydın anlatmaya calistigin sey cok zor anlasiliyor.. doktor yakiyosa vardir bisey devlet hastanesi doktoru bos yere yakmaz. Ozeller bos yere yakiyor evet onlem amacli riskli supheli bolgeleri ama devlet hastanesi onu yapmaz demekki sigilin var.

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Zor bir durum psikolojik olarak düsmen normal. Kendine alternatif çareler üretmeye çaliş. Boxer bunlardan biri..Bir müddet böyle insallah esinde anlayış gösterecektir. Birde deriyi güçlendirmeye çalış. Bi fıs fısa gümüs suyu doldur. Genital bölgene aklına geldikçe sık. .Bacak arana apis arana penisin içine hayalarina ..Orasi dezenfekte olsun. İc demiyorum ama.. Yaktırdiktan sonra gümüş hemen kullanma onun yerine iki gün aklına geldikce baticam ve pamukla güzelcene sil. Üzerine silverdin yanık kremi sür. Onda da gümüş var. Pamuklari her bölgeye ayri kullan. Bu önemli değdir çek sonra pamuğu at. Traş makinenin dezenfektesine dikkat et.. Bunlar kendim uyguladığım yöntemler. Belki bunları uyguladığım icin siğil cıkmadı. İnsallah sana da yararlı olurlar. Ben dezenfekteye cok önem verdim. Ama pozitif çıkarsam da sağlıksız beslenmeden olduğu aşikar olucak.

Durum
    HeliosHyperion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba bende tip 6 taşıyorum düşük riskli fakat inatcı bi tür kendisi vücüt direncin düştüğü anda siğil yapabilir.Bende il cıktıgında verrutolle hepsini yaktım birkac ay cıkmadı 2 3 hafta önce şok diyetine girdim.ondan sonra 4 5 adet küçük siğil çıktı şimdi onları tekrardan yok etmeye çalışıyorum.Diyeti bıraktım imütor ve immunuce takviyelerini alıyorum

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaşlar yeni mail geldi syneva dan hpv negatifmişim ilk gelen maıl sanırım bilgilendirme amaçlı örnek bir mail o mailde ismim yazmıyordu

Durum
    Zorluu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Sen yeni siğil çıkardım dememiş miydin ? Siğil çıkarıyorsun diye biliyordum negatif olman güzel sevindim

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni mail geldi syneva dan hpv negatifmişim ilk gelen maıl sanırım bilgilendirme amaçlı örnek bir mail o mailde ismim yazmıyordu
    Hadi gozun aydin herkesi telaslandirdin mert 😂