Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğil nasıl anlarım

Durum
    Melisozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Siğil nasıl anlarım

Merhaba arkadaşlar dilimin en arka kısmında ki tat tomurcuklarında şişlik oldu kbb uzmanı normal olduğunu ve ayrıca faranjit olduğumu söyledi.Vajina içimde çok küçük küçük kabarcıklar gördüm sürekli düşünür oldum siğil olabilir mi diye Ekim ayından beri düzenli bir ilişkim var erkek arkadaşım hpv testi oldu fakat negatif geldi ayrıca üreoplasma tedavisi de geçirdik siğil olup olmadığını nasıl anlarız siz nasıl anladınız

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Siğil nasıl anlarım

Kaşıntı yaptığında ben anlamıştım bir de çoğalır illaki o şekilde anlayabilirsin tabiki bi doktora göstermen gerekecek. Böyle minik minik deri kabartisi gibi içinden su falan çıkmayacak bildiğin et parçası gibi gibi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Doktorlar siğil demiyorlarsa bence canını sıkma. Hpv kuruntu yaptırıyor biliyorum ama en azından kötü senaryo uretmemeye calıs kafanda doktora güven.

Durum
    saglıklıyasam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bunu doktorlar anlayabiliyor mu emin değilim. İşin uzmanı onlar sonuçta ancak bana siğil yok demişti test ile hpv pozitif çıktım. Benim siğil olduğunu düşündüğüm bir kabartı var ancak çok küçük 2 doktor yok dedi daha ayrıntılı muayene eden farklı doktorlara baktırmayı düşünüyorum. Devlet hastanesindeki doktor büyüteç ile bakması gerektiğini ancak kendinde olmadığını söylemişti sende de çok küçükse belki yararı olur. Tabii ben erkeğim öyle bir fark var.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Bence farklı bir doktora görünebilirsin bir seferliğine eğer içini bu durum çok yiyorsa.

Bu Konu için Etiketler