Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 16 ve 31 negatif oldum

Durum
    seval - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv 16 ve 31 negatif oldum

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle böyle mesajlar görmek çok umut verici paylaştığınız için teşekkürler Seval hanım. @mert2036 ben evliyim gidebildiği yere kadar cinsellik düşünmüyorum tabi nen şanslıyım eşim çok anlayışlı sağolsun sizde evlilik aşamasındasınız bence eşinizin ve sizin sağlığınız için cinsellik yaşamamalısınız bir süre
    Evlilik aşamasında degilim. Neden boyle bir yargıya vardiniz

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı seval Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evlilik aşamasında degilim. Neden boyle bir yargıya vardiniz
    Pardon bu cevap bana değilmiş

Durum
    Tecrübeli Üye

Aslinda cinsel perinizde olduğum bir süreç oldu fakat sizleri daha net bilgilendireyim dilerseniz sürecimle ilgili. Beraber olduğum kişiye bulastirdigim düşüncesi ile ayrıldım ve uzak kaldim. Sonra tekrar barışma oldu ve cinsellik yaşandı. Buna rağmen negatif sonuç aldim. Bu arada hpv ondan bulasmamisti bana. Yani açıkçası bende aramızda pinpon etkisi olmasin diye ayrı kalmıştım fakat o virüsü almamış gibi gözüküyor.

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Beraber olduğunuz kişiye bulaşmaması çok ilginç pinpon etkisinden hep bahsediyorlar sitede çok bilinmeyenli bir hastalık bu hpv illeti

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beraber olduğunuz kişiye bulaşmaması çok ilginç pinpon etkisinden hep bahsediyorlar sitede çok bilinmeyenli bir hastalık bu hpv illeti
    Aslinda benim şu an negatif olmamda cok ilginç. 3 tipe sahip olup hic siğil çıkartmamam. Tabi en ilginci beraber olduğum kişiye bulasmamis olması. Zaman gösterecek testlerin doğruluğunu. Aksi bir durum yaşarsam tekrar bilgilendirme yaparım sizlere.

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bulaşmadıgını nereden biliyorsunuz prezervatifsiz beraber olmadınız mı

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Bahar16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bulaşmadıgını nereden biliyorsunuz prezervatifsiz beraber olmadınız mı
    Önümüzde negatif test aldık. Surecimi kendisi ile paylaştım ve o da test yaptırdı.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Aslinda cinsel perinizde olduğum bir süreç oldu fakat sizleri daha net bilgilendireyim dilerseniz sürecimle ilgili. Beraber olduğum kişiye bulastirdigim düşüncesi ile ayrıldım ve uzak kaldim. Sonra tekrar barışma oldu ve cinsellik yaşandı. Buna rağmen negatif sonuç aldim. Bu arada hpv ondan bulasmamisti bana. Yani açıkçası bende aramızda pinpon etkisi olmasin diye ayrı kalmıştım fakat o virüsü almamış gibi gözüküyor.
    Bu mesaji yeni goruyorum ve buna ben de sahit oldum acikcasi. Ben de hpvli iken tek esli sekilde hpv kaptigim adamla devam ettim bi sure cinsellige ve cinsellige devam ederken durdu sigillerim hatta sonrasında ayrildk baristk tekrar biseyler yasandi falan ama cikmadi bidaha. Buyuk ihtimalle negatifim cunku 1 bucuk senedir sigil cikmiyor tasiyor olsam hala kesin cikartirdim oyle saglam bunyeye falan sahip degilim cunku herseyi disa vurur benm vucudum.. Yanlis yonlendirmek adina yazmiyorum bunu fakat benimde durumum budur yani virusu karsi tarafin almadigini dusunmuyorum ben illaki almistir ama kaptigimiz tipe karsi bagisiklik kazaniyor olabiliriz. Ayni virus ayni kisiden defalarca bulasmiyor yani baska bi degisle.. ama ayni tip baskasindan yine gecebilir dna farkli sonucta bilemiyorum sadece tahmin ve yasanti sonucu bunu diyebiliyorm.

Durum
    Özel Üye

Aslinda benim şu an negatif olmamda cok ilginç. 3 tipe sahip olup hic siğil çıkartmamam. Tabi en ilginci beraber olduğum kişiye bulasmamis olması. Zaman gösterecek testlerin doğruluğunu. Aksi bir durum yaşarsam tekrar bilgilendirme yaparım sizlere.
    Bulasmistir canm ya bulasmamasinin imkani yok sadece o cikarmiyordur sigil. Benm erkek arkadasim da cikarmiyordu sigil ama ama bana bulastirdi bazilari hpvyi kapsa bile cikarmiyor.. ama tek esli devam etmene ragmen negatif cikmana sevindim gercekten bu sorunun cevabini ariyorduk bi cogumuz yinede kimseyi yanlis yonlendirmek istemem ama bende o sekilde yasayarak atlattigim icin buna inaniyordm.. senin durumunla biraz kanitlanmis oldu

Durum
    Özel Üye

Önümüzde negatif test aldık. Surecimi kendisi ile paylaştım ve o da test yaptırdı.
    Aa pardon bu mesaji gormedm test yaptirdi ve negatif bulasmamis yani.. o zman o hpvyi kapmadigi icin de sen negatif olmus olabilirsin cinsellik yasasaniz bile.. bu da az once dogruladigim durumu tekrar soru isaretine geri dondurur