Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 16 ve 31 negatif oldum

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv 16 ve 31 negatif oldum

Alıntı seval Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi smear da çıkan bu bakteri ne bir de bununla uğraşacağız. Fakat hpv geçmişimle alakalı olduğunu düşünüyorum.
    Arkadaşlar deflagyn icin ayrıca açıklama yapma gereği hissettim. Bu bir ilaç degil bir takviye. Floranın düzelmesi ve virüslerle mücadele icin bölgenin bağışıklığını yükseltmeye destek. 3 ay değil gerekirse 1 yıl kullananlar var. Elbette bir ahcc degil, fakat ottoummin hastalığı planlar ahcc kullanamıyor. Beni deflagyn negatif yaptı diyemem. Çünkü doktorum bile inanın çok şaşırdı. Bu kadar riskli 2 tipi eğer gerçekten attıysam vücudumdan kesinlikle yaşam şeklini tamamen değiştirmemden kaynaklanıyor.
    Tebrik ederimm artık inanarak ve saglıklı yaşanarak negatif olunacagına inanıyorum.bi şey sorcam size tek eşli miydiniz bu süreçte cinsellik oldu mu

Durum
    seval - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Bahar16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederimm artık inanarak ve saglıklı yaşanarak negatif olunacagına inanıyorum.bi şey sorcam size tek eşli miydiniz bu süreçte cinsellik oldu mu
    Cinsel perhizdeyim

Durum
    Kıdemli Üye

Ya biz de eşimle korunmadan 1.5 senedir beraber oluyorduk o Kadar saglıgıma dikkat etmeme rağmen neden negatif olmadım diyordum cinsel perhiz yokmuş artık prezervatif kullanıyoru

Durum
    Tecrübeli Üye

Tek eşli olmak da yetiyor aslında. Evli iseniz 1 yıl cinsel perhiz elbette yapamazsınız.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Evli insan hayatta yapamaz cinsel perhiz nereye kadar yapılabilir ki bende onun telaşı var o yüzden test yaptorcagım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhabalar tebrik ederim çok muhtemelen sonuç doğrudur merak etmeyin

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Sevalcim bu konu soru cevap kısmında kaynamasın diye genelde negatif olanların yazdığı ''ahcc kullananlar'' kısmına aktarıyorum bu başlığı. Ahcc kullananlar tabii ki %80 cogunlukta ama senin gibi ahcc kullanmadan negatif olan kişilerin yazıları da var zaten okuyanlar görüyor. O yüzden o kısma taşıdım bilgin olsun umut ışığı yazıları orada topluyoruz nedense, uyeler de oraya açıyor genelde baslıkları

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evli insan hayatta yapamaz cinsel perhiz nereye kadar yapılabilir ki bende onun telaşı var o yüzden test yaptorcagım
    Ama şöyle söyleniyor sürekli birbrne geçiyor deniliyor o yuzden aşı şartmış

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Öncelikle böyle mesajlar görmek çok umut verici paylaştığınız için teşekkürler Seval hanım. @mert2036 ben evliyim gidebildiği yere kadar cinsellik düşünmüyorum tabi nen şanslıyım eşim çok anlayışlı sağolsun sizde evlilik aşamasındasınız bence eşinizin ve sizin sağlığınız için cinsellik yaşamamalısınız bir süre

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevalcim bu konu soru cevap kısmında kaynamasın diye genelde negatif olanların yazdığı ''ahcc kullananlar'' kısmına aktarıyorum bu başlığı. Ahcc kullananlar tabii ki %80 cogunlukta ama senin gibi ahcc kullanmadan negatif olan kişilerin yazıları da var zaten okuyanlar görüyor. O yüzden o kısma taşıdım bilgin olsun umut ışığı yazıları orada topluyoruz nedense, uyeler de oraya açıyor genelde baslıkları
    Çok teşekkür ederim.