Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bel soguklugu

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Bel soguklugu

Alıntı sadeceben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.google.com.tr/amp/s/sons...cinsellik/amp/

Dikkat edilmesi gereken şey formlarda da okumussundur anlatirlarken hikayelerini uzun zaman once cinsel ilişkiye girdiklerini soylerler. Prostatit oyle kolay kolay belirti vermez sinsidir. Uzun zaman sonra tak diye birden cikar. Bunun nedeni de ise akintimiz oldugun da bel sogu olmussun der geri kalmis kültür testlerinde lökosit cikar. Bakterinin ne oldugunu bilmezler. Verir antibiyotiği gönderir. Ama sonrasin da kontrol etmez aciklama yapmaz. Sen böyle agrisiz sizisiz yasarken hop diye seneler sonra cikar tedavi olursun gecmez sonra da dersin ki 2 aydir gecmiyor kroniklesti. Halbuki o sende cok uzun zamandir vardi..Memorial Mirac Turan Hoca var instagram dan takip et ne demek istediğimi onun videolarinda cok daha güzel anliycaksin
    Mirac hoca benım kankam para dahı vermıyorum ona ben kronık prostatitin kitabını dahi yaMayı dusunuyorum

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cocukca konusma kankasiymis Mirac Hoca tüm hastalarina göstermis olduğu ilgiyi kendine kanka mi yaptin. Öyleyse benim de kankam oluyor sanırım. Kitap yazacakmis sen prostat kitabi yazmadan önce kankana hpv testi nasil yaptırırim kanka de..onu bi oğren. Şuraya bak sana link atarak yanlısıni gösterdim tavsiye doktor gönderdim. Hemen bi kibir böbürlenme..

Durum
    Özel Üye

Cocukca konusma kankasiymis Mirac Hoca tüm hastalarina göstermis olduğu ilgiyi kendine kanka mi yaptin. Öyleyse benim de kankam oluyor sanırım. Kitap yazacakmis sen prostat kitabi yazmadan önce kankana hpv testi nasil yaptırırim kanka de..onu bi oğren. Şuraya bak sana link atarak yanlısıni gösterdim tavsiye doktor gönderdim. Hemen bi kibir böbürlenme..
    Ters ters konusma ne dıyosun sen onunla samimiyetımı soyledım sana yorum yapma postun altına sen bi özele gelsene

Durum
    Özel Üye

Yurt dısında okumadıgım makale kalmadı sende varmı bılmıyorum ama bende oldugu için hastalıgın ne oldugunu cok ıyı bılıyorum

Durum
    Kıdemli Üye

Makale okuyarak kitap mi yazacaksin bravo sana. Samimiyetini kibirlenmeden evet benim doktorum görüşüyoruz diyerek belirtirsin. Kültür testlerinin geri bir yöntem olduğunu söyleyen de kendisidir. Benim kankam ben den para almıyor benim kankim tarzi söylenmez. Formlar da öyle özele gel falan gibi çocukca mahalle kabadayiligi da yapilmaz. Bunlari da bi yabancı kaynaklarda araştır. Ben 37 yaşındayim en son bana lise de okulun arkasına gel demislerdi. Sonucunu burda yazmama gerek yok.

Durum
    Kıdemli Üye

Kusura bakma Mert kardes sanirim biraz abarttim nedenini de özelden yazdim kirdiysam affola

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merve erkeklerin yüzde 90 ı yaşamıştır bel soğukluğunu panik yapma sakin ol. Antibiyotiğede başlamışsin. Kronikleşme dediğin şey aylar süren tedavisiz geçen süreç içersinde bakterilerin direnc kazanması. Erkeklerde mesela prostat icin 6 ay diyolar kroniklesmesi icin.. Mertin demek istediği antibiyotik sonrası testini bidaha yaptir gecmis mi geçmemiş mi kontrol ettir bu kadar. Tedavi oldum diye ihmal etme. Zaten tedavine baslamissin. Bitince Mertin dedigi gibi duzen labda kültür yaptir yada gelişim de pcr test yaptircan olucak biticek. Duzen lab kültür de cok iyi. Mavi lab hpv de cok iyi. Gelişim Cybh de cok iyi..
    Yasayip atlattiktan sonra bulastirici olmuyorlar mi peki erkekler geciyor mu tamamen

Durum
    Özel Üye

Kusura bakma Mert kardes sanirim biraz abarttim nedenini de özelden yazdim kirdiysam affola
    Sorun çözüldü kardesım önemli degıl

Durum
    Özel Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yasayip atlattiktan sonra bulastirici olmuyorlar mi peki erkekler geciyor mu tamamen
    Tamamen atlatılırsa neden bulaştırıcı olalım tedavı sonradı testlerin bir kaç defa tekrarlanması gerek

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamen atlatılırsa neden bulaştırıcı olalım tedavı sonradı testlerin bir kaç defa tekrarlanması gerek
    Anladimm tesekkur ederm mert