Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gastroenteroloji ve Alt Endoskopi

Durum
    Ruscuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Gastroenteroloji ve Alt Endoskopi

Arkadaşlar, daha önce de söylemiştim, genel cerrahlar anoskopi yapmak istemiyorlar ce başlarından savabilmek için Gastroenteroloji bölümüne yolladılar. Bugün konuştum, doktor öok tatlı bir hanımefendiydi ve ben senin için alt endoskopi yapabilirim dedi. Tanıyı koymaya yardımcı olacak ancak tedavi yine genel cerrahide anladığım kadarıyla. Sizce alt endoskopi ile makatın içine ve bağırsaklara bir yayılma varsa bunu gastroenteroloji uzmanı anlayabilir, farkedebilir mi? Daha önce alt endoskopi olanınız var mı? Teşekkürler şimdiden

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Gastroenteroloji ve Alt Endoskopi

Ben genel cerraha gidiyorum anaskopla baktırdım bir kaç doktora sordum hepsi hpv nin bağırsakta yaşamadığını yayılanayacağını söylüyorlar ayrıca makatta siğiliniz varsa makattaki siğiliniz geçmeden içine baktırmayın çünkü dışarıdaki mikrobu içine taşıma durumu olabilir ayrıca 10 cm den fazla içeriye bakılması doktorlar tarafından önerilmiyor ben anaskopla baktırdığıma bile pişman oldum mikrop içeri taşınmış olabilir mi diye geçmiş olsun

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

2 deda kontrol ettırdım şükür makatta sıkıntı yok anal ilişkı yasanmadıgı sürece oraya tasınması zor gıbı gözüküyor

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bende anoskopla baktırdım içerfe yoktu ama pişman oldum bende içeri taşınmıştır diye gerçi dışardakileri yaktırmıştım lezyon yoktu ama inş taşınmamıştır içeri