Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğil tedavisinde asit uygulaması

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Siğil tedavisinde asit uygulaması

Mertt bu arada sigaraya başladım çıktı gibi kendini hırpalama. Umudumvar hayati boyunca sigara alkol icmemis ona rağmen 6 ay siğil çıkarmış. Sigara genel olarak zararlı herseye zararlı. Ama sigaraya takılıp kalma. Bu siğil cıkarma olayı farklı birsey gibi geliyor bana. Tipler, viral yük, erken müdahale, jiletle yayip yaymadığı gibi kendi kafamda bu tarzda etmenler olduğunu düşünüyorum. Ben cok şükür sigil bir kere cikardim. Kötü örnek olmamak adına devam ettiğim kötü alışkanlıkları soylemiycem. Akliniza uyuşturucu tarzı şeyler gelmesin cok şükür hic işim olmaz..Bunları yazdım sana mertt çünkü kendini artık hırpalamayı bırak dostum

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bilgilendirmeler için teşekkürler arkadaşlar görünmeyen siğilleri göstermekte yardımcıysa doktorlar neden asitli su kullanmıyorlar bende anlamış değilim artık kontrole gelmene gerek yok yeni oluşum fark edersen gel dedi doktorum ben yine de gidip asit testi isteeceğim çok teşekkürler

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgilendirmeler için teşekkürler arkadaşlar görünmeyen siğilleri göstermekte yardımcıysa doktorlar neden asitli su kullanmıyorlar bende anlamış değilim artık kontrole gelmene gerek yok yeni oluşum fark edersen gel dedi doktorum ben yine de gidip asit testi isteeceğim çok teşekkürler
    Asetit uygulamasını ne zaman yaptırcaksın banada bilgi verırmısın bende yaptırayım ona göre

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

10 aydır her ay kontrole gidiyordum artık 2 ayda bir gitmeyi planlıyorum son kontrolümü yeni yaptırdım en erken ağustosun sonunda giderim bilgi veririm önce sen yaptırırsan sen de bana bilgi verir misin