Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğil tedavisinde asit uygulaması

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Siğil tedavisinde asit uygulaması

Evet radyofrekans yapıyor koter lazer vs tüm teknolojileri mevcut kendin de seçebiliyorsun ben hep RF yaptırdım memnunum

Durum
    Özel Üye

Adil hoca hep olumlu yaklaşır sağolsun evlilikten önce bana da aynı şeyleri söyledi ama benim sana tavsiyem bu olayı atlattığına inanmadan eşinle bir ilişkiye girmemen bulaştırma düşüncesi çok korkunç

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Valla ahcc de 5 kutu bitirdim dün 3 tane siğil gördüm penisimde aşırı minikler rastgele gördüm flash yakıp dibine doğru yaklaşınca anca görünüyor ne güzel 2 aydır çıkarmıyordum tabi sigara içmeye başladım ondan mı çıktı bilmiyorum inş siğil değildir onlarda sünnet derisinin orda pearly penis papillom diye bir şey varmış onada benziyor odur umarım

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adil hoca hep olumlu yaklaşır sağolsun evlilikten önce bana da aynı şeyleri söyledi ama benim sana tavsiyem bu olayı atlattığına inanmadan eşinle bir ilişkiye girmemen bulaştırma düşüncesi çok korkunç
    Söylesen boyle bir durumu yer yerinden oynar o yuzden sana sordum nasıl anlattın bu durumu dıye

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba arkadaşlar herkese geçmiş olsun dileyerek aklımdaki soru işaretini sizlerle paylaşmak istiyorum yaklaşık 10 aydır her ay siğil kontrolü ve tedavisi yaptırıyorum 8 aydır ise ahcc kullanıyorum son 4 aydır herhangi bir siğil olmadığını artık kontrole bile gitmeme gerek kalmadığını söylüyor doktor fakat ben gitmeye devam edeceğim doktorum ışık ve mercekle kontrol yapıyor fakat benim aklıma takılan gözden kaçırdığı siğil olabilir mi buna karşın sitede okuduklarımdan edindiğim bilgilerle asit uygulaması istedim doktorum yaparız fakat cildin yanar yazık dedi öyle söyleyince cesaret edemedim vazgeçtim daha önce asit yaptıran tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirler mi sizce ne yapmalıyım teşekkür ederim
    Ne yakması kardeşim ya asetik asit testi dediğin şey bildiğin sirkeli su gibi bişey bildiğimiz asit değil bence doktor senle uğraşmak istememiş ondan böyle birşey söylemiş yada bu konu hakkında pek bir bilgisi yok. Daha önce defalarca yaptırdım ne yanma oldu ne başka bi yan etki yarattı.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Evet radyofrekans yapıyor koter lazer vs tüm teknolojileri mevcut kendin de seçebiliyorsun ben hep RF yaptırdım memnunum
    Üçret ne ödüyorsun 2 tanesıne 200 tl verdım ben

Durum
    Özel Üye

Doktor ilgili ve iyi biri uğraşmak istemediğini sanmam bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim tavsiye ediyorsunuz yani değil mi

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Evet arkadaşlar sirkeli su tarzında bir şey kesinlikle test mest değil. Bunu yapan doktor diye aramanıza gerek yok çünkü hiçbir şey yapmıyorlar

Durum
    Gkcnzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Umudum Var merhaba geçmiş olsun. Senin dediğin gibi değil ama ilk gittiğim doktorum da bana bir asit karışımı yazmıştı evde kendin yapacaksın ve asidi döktüğün yerlerde çok fazla acı hissedebilirsin canın yanacak yara da olabilir eczaneden gazlı bez de al kendine dayanamayacak gibi olursan gazlı bez koy o bölgeye demişti. Asiti ilk dökeceğim akşam gerçekten soğuk terler dökmüştüm lakin doktorumun 9 gün kullan dediği asit karışımını ben 14 gün kullandım ve ölü deriyi atmak ve hafif yanma dışında bir şey olmadı. Tabii ki vücuttan vücuda değişir ama çok hassas ve alerjik yapıya sahip bi cildim olmasına rağmen aşırı bir şey yaşamadım. Kendini psikolojikmen germeden önce en azından denemeni öneririm. Ha test için olanı diyorsan o can yakmaz sadece asitten dolayı siğiller beyazlar ve ortaya çıkar o kadar. Geçmiş olsun tekrardan 🙏🏻

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben de uzun suredir kontrole gidiyorum ve doktorum asitle bakıyor. Ufak bir yanma bile hissetmedim. Asitli suyun ölü deriyi atmak icin kullanıldığını bilmiyordum açıkçası. Sonucta asitli su siğili gösteriyorsa neden doktorların kullanmadığını da anlamıs değilim. Bayanlar da belki büyüteçle rahat seçiliyor olabilir. Ama erkeğin gözden kacirmasi daha rahat gibi geliyor bana. Doktorunuzdan memnunsaniz güveniyorsanız devam etmek en iyisi.