Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğil tedavisinde asit uygulaması

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Siğil tedavisinde asit uygulaması

Merhaba arkadaşlar herkese geçmiş olsun dileyerek aklımdaki soru işaretini sizlerle paylaşmak istiyorum yaklaşık 10 aydır her ay siğil kontrolü ve tedavisi yaptırıyorum 8 aydır ise ahcc kullanıyorum son 4 aydır herhangi bir siğil olmadığını artık kontrole bile gitmeme gerek kalmadığını söylüyor doktor fakat ben gitmeye devam edeceğim doktorum ışık ve mercekle kontrol yapıyor fakat benim aklıma takılan gözden kaçırdığı siğil olabilir mi buna karşın sitede okuduklarımdan edindiğim bilgilerle asit uygulaması istedim doktorum yaparız fakat cildin yanar yazık dedi öyle söyleyince cesaret edemedim vazgeçtim daha önce asit yaptıran tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirler mi sizce ne yapmalıyım teşekkür ederim

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Siğil tedavisinde asit uygulaması

Hangi şehirde hangi doktora gidiyorsun ?

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar herkese geçmiş olsun dileyerek aklımdaki soru işaretini sizlerle paylaşmak istiyorum yaklaşık 10 aydır her ay siğil kontrolü ve tedavisi yaptırıyorum 8 aydır ise ahcc kullanıyorum son 4 aydır herhangi bir siğil olmadığını artık kontrole bile gitmeme gerek kalmadığını söylüyor doktor fakat ben gitmeye devam edeceğim doktorum ışık ve mercekle kontrol yapıyor fakat benim aklıma takılan gözden kaçırdığı siğil olabilir mi buna karşın sitede okuduklarımdan edindiğim bilgilerle asit uygulaması istedim doktorum yaparız fakat cildin yanar yazık dedi öyle söyleyince cesaret edemedim vazgeçtim daha önce asit yaptıran tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirler mi sizce ne yapmalıyım teşekkür ederim
    İdea ya bende gittim ıkı tane süphelı yerı yaktı siğil olmadıgını sadece şüphe oldugu ıcın yaktım dedı adil hoca bulaştırıcılığın yok tertemizsin dedi bana

Durum
    Özel Üye

Adil hoca çok iyi biri çok ilgili sağolsun siz asit uygulaması yaptırdınız mı

Durum
    Özel Üye

Adil hoca çok iyi biri çok ilgili sağolsun siz asit uygulaması yaptırdınız mı
    Yok yaptırmadım teklıf dahı etmesim hocaya daha önce yaptıranlar var yan etkısı olsa kımse yapmazdı

Durum
    Özel Üye

Çok kararsızım gidip yaptırsam mı bilemiyorum tecrübeli olanlar paylaşsa çok sevinicem

Durum
    Özel Üye

Çok kararsızım gidip yaptırsam mı bilemiyorum tecrübeli olanlar paylaşsa çok sevinicem
    Burda bir sürü yaptıran vardı birileri yazar mutlaka

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Sigara kullanıyor musunuz acaba ? Ahcc kullanırken başka neler yaptınız

Durum
    Özel Üye

Sigara alkol hayatım boyunca kullanmadım beslenmeme eskiden dikkat etmezdim şimdi elimden geldiğince dikkat ediyorum ahcc ile 8 ayım bitti yeni sipariş verdim 10 aya tamamlayacağım şekeri hayatımdan çıkardım her gün kefir içiyorum yeşil biber yeşil çay ceviz fındık fıstık badem kaju yaban mersini kurusu siyah üzüm bol bol sebze meyve özellikle kivi her gün tüketiyorum günlük rutinlerim bunlar tatlıyı hayatımdan çıkardım şu an tek kötü alışkanlığım tuz kullanımı onu da azalttım

Durum
    Özel Üye

Sigara alkol hayatım boyunca kullanmadım beslenmeme eskiden dikkat etmezdim şimdi elimden geldiğince dikkat ediyorum ahcc ile 8 ayım bitti yeni sipariş verdim 10 aya tamamlayacağım şekeri hayatımdan çıkardım her gün kefir içiyorum yeşil biber yeşil çay ceviz fındık fıstık badem kaju yaban mersini kurusu siyah üzüm bol bol sebze meyve özellikle kivi her gün tüketiyorum günlük rutinlerim bunlar tatlıyı hayatımdan çıkardım şu an tek kötü alışkanlığım tuz kullanımı onu da azalttım
    Adil hoca evlenmende hıc bir sakınca yok tertemızsın dedi bana ıkı tane süpheli yaktı 200 tl aldı benden radyofrekans mı kullandı sende