Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uzun zaman sonra tekrardan merhaba

Durum
    HeliosHyperion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Uzun zaman sonra tekrardan merhaba

Merhaba arkadaşlar

Uzun zamandır foruma girmiyordum.Hpvyi mart sonu gibi kapmıştım.O zaman verrutolle hepsini eritmiştim 1 aydır büyümeyen ufak noktalar var siğil olup olmadıgından emin değilim o yuzden mudahale etmiyorum.Bogazımda geçmeyen bir acı var kbb gittigimden hpv olmadıgımı kesinlikle belirtti ama nedense geçmiyor. Bu süreçte takviye olarak imutor ve immunace kullandım.Yeşilçayı eksik etmedim.Bi ara propoliste kullandım ama sonradan bıraktım.Bu süreçte 10 kg aldım nerdeyse 2 hafta önce isveç diyetine başladım. 8. günde bıraktım ve 5 kg verdim.Kendimi gayet sağlıklı hissediyorum.Moralinizi yüksek tuttun hpv yi kafanıza takmayın. Sağlıcakla kalınız

Durum
    Sister09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Uzun zaman sonra tekrardan merhaba

Alıntı HeliosHyperion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar

Uzun zamandır foruma girmiyordum.Hpvyi mart sonu gibi kapmıştım.O zaman verrutolle hepsini eritmiştim 1 aydır büyümeyen ufak noktalar var siğil olup olmadıgından emin değilim o yuzden mudahale etmiyorum.Bogazımda geçmeyen bir acı var kbb gittigimden hpv olmadıgımı kesinlikle belirtti ama nedense geçmiyor. Bu süreçte takviye olarak imutor ve immunace kullandım.Yeşilçayı eksik etmedim.Bi ara propoliste kullandım ama sonradan bıraktım.Bu süreçte 10 kg aldım nerdeyse 2 hafta önce isveç diyetine başladım. 8. günde bıraktım ve 5 kg verdim.Kendimi gayet sağlıklı hissediyorum.Moralinizi yüksek tuttun hpv yi kafanıza takmayın. Sağlıcakla kalınız
    Ben de iki buçuk kilo aldım ama henüz daha başındayım bu için açıkçası kilo almam da iyi oldu çok zayıfım doktora gitmedim henüz haftaya gideceğim ve umarım hpv değilimdir enfeksiyon falandır da hemen geçer ama siğillerim var baya kendimi kandırmaya gerek yok bakalım ne olacak

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Uzun zaman sonra tekrardan merhaba

Gitti mi doktora ne dedi son durumun ne