Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: birden fazla tip oldugunda vücudun hpvyi atma süresi?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: birden fazla tip oldugunda vücudun hpvyi atma süresi?

Alıntı deniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama şöyle ben hangi tip olduğumu öğrenmek istiyorum dedim ilk, daha az sayıda türe bakıldığı için sadece tip56 çıktı. Sonra diğer üçünü ben daha fazla türe bakan bir testte öğrendim.
    daha fazla türe baktırdıgında kac tur vardı listede?

Durum
    deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

29 sanırım.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

29 sanırım.
    Oo iyimiş.

Durum
    alineor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ya özel hastaneler tamamen para tuzağı. Koter yaptırdım adam benden tonla para aldı. Şimdi araştırma hastanesine gidiyorum. Bu hastalığı ticarete dökmüşler dikkat edilmesi gerekiyor. hastalığın takıntı haline getirildiğini bildikleri için sömürüyorlar bence. Ben özel hastanedeki doktorla kavga ettim bundan dolayı. Benim nacizane fikrim tipin düşük veya yüksek riskli olduğunun bilinmesi yeterli. Yok şu kadar tipim düşük falan dört tane var bende bunları düşünmeyin. Virüs var mı var. Hayatına dikkat et vücut direncini yükselt düzenli testini yaptır seks yapma. Fazla irdelemek takıntı yapar kendini ötekileştirir.

Durum
    Kıdemli Üye

cinsel yolla bulaşan bir hastalık olduğundan dolayı hacı hoca tipli doktordan başka her şeye benzeyen herif beni çok korkuttu hastalıkla ilgili. Kendimi topladım kavga etmeye gittim 😄 Bu da benim tecrübem başkalarına ders niteliğinde olsun 🙂 İçimi de döktüm hala ayarım adama😄

Durum
    karmasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Teşekkür ederim, hepimizden geçsin, ben yakalarım arkadan sizi.
    Sen neden birkaç tip taşıdığından şüphe ediyorsun?
    Şöyle bazı testler sadece yüksek risklilere bakıyor, ucuz olsun diye öyle yapıyorlarmış bir doktor söyledi özel hastanedeki, hatta hastanelerde fiyatları aynı daha fazlaya bakanla sadece yükseklere bakanlar. Ben özellikle 2. genotiplendirmemi yaptırırken bunu belirttim bakın varolan saptadığınız her türe diye. Özel hastanede yaptırdım ben 500 lira mı ne verdim ikisine de. labaratuarlar da bakıyor diye biliyorum hepsine sanırım tekrar bir labaratuarda yaptıracağım.
    Süphelerim çok uzun bir olaya dayanıyor.Bir konuda anlatmıştım şimdi baştan anlatıp konunun gidişatını dağıtmayım

Söyle söyleyim hpv tiplendirmesi için laboratuvar araştırıyorum hala tam bir sonuca ulaşamadım.Sen anlatınca merak ettim nerde yaptırdın nasıl bir test oldu sürüntü mü aldılar yoksa parça mı verdin diye.De sanırım sen bayansın bayanlarda test daha kolaymış...

Durum
    Yeni Üye

Alıntı alineor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya özel hastaneler tamamen para tuzağı. Koter yaptırdım adam benden tonla para aldı. Şimdi araştırma hastanesine gidiyorum. Bu hastalığı ticarete dökmüşler dikkat edilmesi gerekiyor. hastalığın takıntı haline getirildiğini bildikleri için sömürüyorlar bence. Ben özel hastanedeki doktorla kavga ettim bundan dolayı. Benim nacizane fikrim tipin düşük veya yüksek riskli olduğunun bilinmesi yeterli. Yok şu kadar tipim düşük falan dört tane var bende bunları düşünmeyin. Virüs var mı var. Hayatına dikkat et vücut direncini yükselt düzenli testini yaptır seks yapma. Fazla irdelemek takıntı yapar kendini ötekileştirir.
    Sorun bence zaten doktorların yanında testi yapan yerlerin de bir şekilde ucuza kaçması, sömürmesi, ve belli bir protokol izlememesi. Hangi tür spesifik öğrenmeye gerek yok belki, ama sen yaptırdığın testte nelere bakılıyor bilmezsen, veya orada 10 türe bakarlarsa (sadece yüksek riskli demem o yüzden) başka bir türü taşıdığını bilemiyebilirsin. Ben zaten kafama taktığım için yaptırdım testi, tercih meselesi.

Durum
    Yeni Üye

Ankarada yaşıyorsun sanırım. Düzen labaratuarını bir ara sor istersen, orayı biliyorum ben.

Durum
    Kıdemli Üye

Sorun bence zaten doktorların yanında testi yapan yerlerin de bir şekilde ucuza kaçması, sömürmesi, ve belli bir protokol izlememesi. Hangi tür spesifik öğrenmeye gerek yok belki, ama sen yaptırdığın testte nelere bakılıyor bilmezsen, veya orada 10 türe bakarlarsa (sadece yüksek riskli demem o yüzden) başka bir türü taşıdığını bilemiyebilirsin. Ben zaten kafama taktığım için yaptırdım testi, tercih meselesi.
    Test için ekstra ücret vermedim ben. Doktor kontrolü test hepsi içindeydi. Test yapan laboratuvarlar hakkında bir bilgim yok. Tıp fakültesinin laboratuvarında yapıldı benim testim.

Durum
    Ezgi30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaslar benim de bi tanidigim 4 tip vardi birisi yuksek riskliydi iki sene icinde yuksek riski vucudundan atti ve bir tane de dusuk riskliyi atti iki tane dusuk riskli hala vucudun da ahcc kullanmadi ama spor yeme icme cok dikkat etti ve arkadas vegan ama cok guclu durdu sanki hpv yokmus gibi devam etti hayatina darisi basimiza aminn

Bu Konu için Etiketler