Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İlk kriyoterapim<3

Durum
    Gkcnzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

İlk kriyoterapim<3

Arkadaşlar merhaba herkese geçmiş olsun.. Bugün ilk kriyomu yaptırdım. Doktorum yaktığı siğillerin üzerine sürmem için fucidin krem vermiş. Az önce kremi sürmek için kontrol ettiğimde hiçbir değişiklik göremedim yani bi beyazlama bi renk değişimi vs bekliyodum ama aynıydı hepsi 😂 Doktorum 2 haftaya düşmeleri lazım dedi bir de kan tahlili istedi 1 ay sonra kontrole gel dedi. Kriyodan sonra görüntüde bir değişiklik olmaması normal mi? Doktoruma güvenebilir miyim diye tecrübeli olanlara sormak istedim. Teşekkürler şimdiden 🙏🏻

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: İlk kriyoterapim<3

Dondurulan yer hemen kendını bellii etmez 5 gun sonra kabuk baglamaya başlar sonrada iyileşir deri

Durum
    Camel19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Gkcnzzz yaşadıklarını 1 ay önce bende yaşadım dert etme kan tahliline e nabizdan bakabilirsin büyük ihtimal cinsel yolla bulaşan başka hastalığın var mı diye alınmış bir kan olabilir. kriyoterapi içinde sakin dert etme ilk başta aynı yara kabuğu gibi olacak ondan sonra kabuk düşmeye başlayacak yeni derine merhaba de sonra yaklasik 6 7 gün içerisinde yeni derini görürsün.

Durum
    Gkcnzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim cevaplarınız içinn 🙏🏻

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bende koter den once 2 ay kriyo yaptirdim defalarca uyguladi ama hiç degisiklik olmadi siğillerin buyuk ve yayginsa cok beklemeden koter yaptirmani öneririm.