Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 91011
Toplam 107 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 107 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sigil tedavisi ve başarı oranları ?

Durum
    Bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Sigil tedavisi ve başarı oranları ?

Merhabalar, ben de aranıza yeni katılanlardanım, hpv tedavi sürecine yeni başladım. Çok fazla siğilim vardı geçen hafta koterle yaktırdım hepsini fakat şu an iyileşme sürecim çok zor geçiyor ilk günlere göre daha iyi ama hala acı ve yanma oluyor. 15 günü bulacağını söyledi doktor iyileşme süresini. Sizler de koter yaptırdıktan sonra böyle bir süreç geçirdiniz mi, ne kadarda iyileşti? Biraz olsun bunları duyup kendime moral vermeye ihtiyacım var, yardımcı olursanız çok sevinirim

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, ben de aranıza yeni katılanlardanım, hpv tedavi sürecine yeni başladım. Çok fazla siğilim vardı geçen hafta koterle yaktırdım hepsini fakat şu an iyileşme sürecim çok zor geçiyor ilk günlere göre daha iyi ama hala acı ve yanma oluyor. 15 günü bulacağını söyledi doktor iyileşme süresini. Sizler de koter yaptırdıktan sonra böyle bir süreç geçirdiniz mi, ne kadarda iyileşti? Biraz olsun bunları duyup kendime moral vermeye ihtiyacım var, yardımcı olursanız çok sevinirim
    Ben lazerle yaptırıyorum ama 4.seansım kotere bedel 4 gün oldu uyuyamıyorum bile yanmadan 😀 sanırım doktor vurun gavur yaptı bastı dereceye

Durum
    Bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Geçmiş olsun, gerçekten acı ve yanma hissi çok kötü hiç iyileşmeyecekmiş gibi geliyor böyle moraller sıfır (

Durum
    eyestil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben lazer yaptırmıştım geçen hafta bir tane daha ufak çıkmış... ist avrupa yakasında üroloji olarak tavsiye edecek var mı suan ki doktoruma ulaşamıyorum bile.

Durum
    İnanıyorumhemengeçecek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bunları yaptirabilecegimiz yerler hakkinda İstanbul Avrupa yakasinda onerebileceginiz yer ve doktor var mi

Durum
    İnanıyorumhemengeçecek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Anadolu yakasinda soracaktim. Panikten onu da yanlis yazmisim 🙄

Durum
    Milkyway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba bende aranıza yeni katılanlardanım psikolojimi biraz daha ayakta tutmak adına foruma üye olmayı tercih ettim. Aslında 1 sene oluyor hpv pozitif olduğumu öğreneli . Öğrendikten sonra beslenme düzenimi düzelttim sigara alkolden uzak durdum takviyeler aldım vs vs. Siğillerim vulvanın dış kısmında olduğu için aldara krem kullanarak kurtulmuştum flora bozukluğunu da gynoflor kullanarak düzeltmiştim doktorum da 20 yaşında olduğum için atlatabileceğimi söylemişti . 6 aydır falan ne siğilim vardı ne bir şikayetim . Şimdi hem candida hem de iç labiada siğillerim var ben atlattım sanarken bununla karşılaşmak çok psikolojimi bozdu iç kısma da aldara kullanamadığım için ne yapacağımı bilmiyorum 10 temmuza randevu aldım doktora…

Bu Konu için Etiketler