Sayfa 7 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu
Toplam 107 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sigil tedavisi ve başarı oranları ?

Durum
    Alysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Sigil tedavisi ve başarı oranları ?

Selam, ic tarafta dedigin sigillerin nerde tam olarak? Onlar tedavi edilmiyomuymus?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Alysia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam, ic tarafta dedigin sigillerin nerde tam olarak? Onlar tedavi edilmiyomuymus?
    İç taraf bildiğin vajina içidir,rahime giden yoldan bahsediyorum, nasıl anlatayım düşünüyorum.. cinsel ilişkiye girdiğin bölge, erkeğin penisini soktuğu yer... Umarım anlaşılmıştır
    Tedavi ediliyor koterizasyon ile lokal veya genel anestezi eşliğinde.

Durum
    leylasny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhabalar, koterizasyonun bıraktığı izleri nasıl geçirebiliyorsunuz? açık renk tenliyim, genital ve bir miktar popoya doğru koter izleri belirgin. doktorum fito krem vermişti operasyon sonrası ama sadece yarayı iyileştirdi, kalan izler kahverengine yakın şekilde kaldı. bunun için önerisi olan var mı?

Durum
    Admin

koterizasyon izlerinin cogu maalesef geçmez. kriyo izlerinde büyük kısım geçer ama zamanla geçer.

Durum
    hopehope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar. Buraya Siğillerim tamamen geçtiği için yazıyorum deneyimlerimi. Yaklaşık bir ay önce bir sürü siğil farkedip gitmiştim doktora. Smear temiz hov 16 ve 59 tip vardı. O gün sigarayı bıraktım zaten spor yapıyordum bol bol yeşillik c vitamini yeşilçay falan tükettim. Aryanın yazdığı şeyler kısaca Bu süreçte bir 10 gün aldara kullandım aralıklı şekilde. İnanılmaz tahriş oldu gündüz başka bir krem kullandım tahrişi azaltmak için. Tüm bunları aynı anda uygulayıp stres yapmadım ve tamamen yok oldu siğiller. ve gerçekten çoklardı. Şimdi izleme sürecindeyiz. Bu konuda doktorların görüşleri hastaya göre değişebiliyor.Aslında anlatmak istediğim lütfen kafaya takmayın bir şekilde geçiyor bende negatif olmayı bekliyorum seneye de yazacağım

Durum
    Admin

Alıntı hopehope Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Buraya Siğillerim tamamen geçtiği için yazıyorum deneyimlerimi. Yaklaşık bir ay önce bir sürü siğil farkedip gitmiştim doktora. Smear temiz hov 16 ve 59 tip vardı. O gün sigarayı bıraktım zaten spor yapıyordum bol bol yeşillik c vitamini yeşilçay falan tükettim. Aryanın yazdığı şeyler kısaca Bu süreçte bir 10 gün aldara kullandım aralıklı şekilde. İnanılmaz tahriş oldu gündüz başka bir krem kullandım tahrişi azaltmak için. Tüm bunları aynı anda uygulayıp stres yapmadım ve tamamen yok oldu siğiller. ve gerçekten çoklardı. Şimdi izleme sürecindeyiz. Bu konuda doktorların görüşleri hastaya göre değişebiliyor.Aslında anlatmak istediğim lütfen kafaya takmayın bir şekilde geçiyor bende negatif olmayı bekliyorum seneye de yazacağım
    Hadi inş

Durum
    engineerb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhabalar, kaynak paylaşabilir misiniz ilk mesajda olan bilgilerle ilgili.
    @arya

Durum
    engineerb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

kaynak: Topical Treatment of Anogenital Human Papillomavirus Infection in Male Patients, Donna P Ankerst; Helmut Diepolder; Sophia Horster

bu calismada 1 numaralı Podophyllotoxin için %67 clearence ve %30'a kadar tekrarlama ölçmüşler.

Durum
    Admin

Alıntı engineerb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar, kaynak paylaşabilir misiniz ilk mesajda olan bilgilerle ilgili.
    @arya
    Merhaba, bu başlığı 2017 yılında açıp yazmışım. O sebeple kaynak paylaşamamaktayım keşke forumu ilk açtığımızda kaynak gösterseymişim ama o kadar yıl geçince çok oldu.

Durum
    patirik3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Koter yaptırdım 25 gün önce şuan bır iki tane siğil gördüm bunun içinde tekrar bı maddi imkanım yok bunun yanında devletin karşıladığı vitaminleri aldım
    Apikobal (B1 , B6 , B12)
    Devit-3 kullanıyorum
    Yeşil çay içiyorum
    Sarımsak yiyorum vs.
    Şimdi verrutol kullanmayı düşünüyorum tek tük diye ama kriyoterapi ile arasında kaldım sence ne yapmalıyım özellikle verrutolü çok merak ediyorum .
    Herşey için teşekkürler Arya herşey gönlünce olsun🙏

Bu Konu için Etiketler