Sayfa 9 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu
Toplam 107 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sigil tedavisi ve başarı oranları ?

Durum
    Bilgiblg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Sigil tedavisi ve başarı oranları ?

Çok severim kefiri aslında ama sürekli hale getiremedim. 1 litrelik alıp o hafta içinde bitiririm ikinci hafta almam. Onu da muhakkak yeşil çay gibi artıracağım.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Bilgiblg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok severim kefiri aslında ama sürekli hale getiremedim. 1 litrelik alıp o hafta içinde bitiririm ikinci hafta almam. Onu da muhakkak yeşil çay gibi artıracağım.
    Hadi bakalım

Durum
    Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Vajina içinde sigili olan kadın arkadaslarim koter çok acılı mi,ne zaman gunluk yaşantınıza donebildiniz,kaç seans koter yaptınız,icteki koter yanıkları dıştan görüyor mu?lütfen cevap verir misiniz

Durum
    Admin

Alıntı Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vajina içinde sigili olan kadın arkadaslarim koter çok acılı mi,ne zaman gunluk yaşantınıza donebildiniz,kaç seans koter yaptınız,icteki koter yanıkları dıştan görüyor mu?lütfen cevap verir misiniz
    Dıştan görülmezler nasıl görülsünler? Ama işlem sırasında zaten anestezi alıyorsunuz hissetmezsiniz, ben gunluk yasamıma gayet dondum acı hissetmedim pek.

Durum
    Yeni Üye

Benim vajina girişinde karnabahar seklinde acili lezyonlar var doktor tamamina icine de varsa onlarda gider lazerle müdahale edelim dedi lazer mi kotor mi tereddütteyim ve kimsem yok yanımda olucak ne yapacağımı bilmiyorum,lazer yaptıran var mi(lazerde içe işin atiyorlarmış delik deşik ediyormuş öyle dedi doktor)

Durum
    Yeni Üye

Merhaba az önce doktoru aradım vajina içinde sigilim var dedim bana vajina içine koter uygun olmaz dedi deliricem ya napicam peki

Durum
    Mkdds3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar, 2-3 hafta arayla krio ile siğilleri mi yaktırıyorum. Ama bugün farkettim ki makat bölgesine doğru siğillerim artış ve doktor onları yakmamış. Sizce evde kendim yakmalı mıyım? Ne önerirsiniz bu konuda. Oldukça can sıkıcı bir konu maalesef

Durum
    Admin

Alıntı Mkdds3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, 2-3 hafta arayla krio ile siğilleri mi yaktırıyorum. Ama bugün farkettim ki makat bölgesine doğru siğillerim artış ve doktor onları yakmamış. Sizce evde kendim yakmalı mıyım? Ne önerirsiniz bu konuda. Oldukça can sıkıcı bir konu maalesef
    Bence evde kendi kendinize böyle işlere girmeyin hele ki makat bölgesine yakın yerler için, çok tehlikeli.

Durum
    MaviAdam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar herkese geçmiş olsun. 3 ay önce penis kökü ve traş bölgemde siğil çıkması sonucu doktora gittim ve Hpv tip11 kaptığımı öğrendim süreç gerçekten kötü. Koterle yaktırma ve Synbio Trench isimli beta glukan takvisesi kullanarak tedavime devam ediyorum. Konuda bahsi geçen 3 numaralı tedavi yöntemi sinecatechins 15% ointment(veregen ) krem yöntemi hakkında araştırmalarım sonucu çok hızlı iyileşme oranı olduğunu ve kullananların %85 siğil oluşumlarından kurtulduğu bahsediliyor fakat Türkiyede satın alabileceğim bir yer bulamadım forumda bu kremi daha önce kullanan ve satın alma konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bilgilerini ve deneyimlerini paylaşmalarını rica ediyorum.

Durum
    Wesley14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Son durumunuz nedir koter sonrası acaba

Bu Konu için Etiketler