Sayfa 4 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 107 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sigil tedavisi ve başarı oranları ?

Durum
    Niloya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Sigil tedavisi ve başarı oranları ?

Cok haklısın bende artık sen gıbı dusunmeye basladım tamamen bıtırmek ıstemıyorlar az para degıl 1000 tl ve 4 gun ıcın benm tekrarladı ama zuzu un dedıgı gıbu adam gibi bır doktor yok malaesef

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbulda mısın zuzu?
    değilim ama gidebiliyorum sıkıntı olmaz önerebileceğin bir doktor varsa gideyim

Durum
    Bitsedegitse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ya ben en son bi devlet hastanesinde leep operasyonu geçirmiştim. O ara siğillerimi de yaktılar. Ama lazer mi, koter mi emin değilim. Çünkü daha önce koter yaptıklarında yakılan bölge daha farklı görünürken leep esnasında yapılan daha farklı görünüyordu. Böyle siğil olan yerlerde siyah siyah noktalar şeklinde. Acaba lazer mi yapılmıştır? Emin olamadım. ? Ama koterdeki gibi popomun altına bi metal plaka koymuşlardı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Siyah siyah ise koterizasyondur gerçi kriyoda olabilir ama leep sırasında kriyo yerine koter tercih edeceklerini düşünüyorum.

Durum
    hasbelkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben dr medusa ile konuştum ve bana iç taraftaki siğilleri yakamayacağını söyledi. Bana içerdeki siğilleri yakacak bir doktor önerebilir misiniz? Yaktırdıktan sonra ahcc başlamak istiyorum. Aslında bana Rusya’dan allokin alfa getirebilecek birini buldum fakat bana allokin tek çareymiş, yoksa ölecekmişim gibi davranıyor. Ahcc kesinlikle işe yaramaz dedi ve boğazda da oldugu için durumun ciddi dedi. Adam moralimi bozuyor anlayacağınız. Senin önerdiğin firma ile görüştüm ve ahcc’yi uzun süre kullandığımda boğazımdaki lezyonları, hücre değişikliklerini bile gerileteceğini söyledi. Bana ahcc daha mantıklı geldi açıkçası. Neyse konu saptı dediğim gibi böyle işte.. İç taraftaki siğiller sıkıntı.. Bir de boğaz ama ona cerrahi bir operasyon düşünmüyorum direkt ahcc alacağım

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba hasbelkader, iç taraftaki siğiller için hakan topalismailoğlunu araştırdın mı hiç? Ben de simdi onu araştırıyorum. Aslında süleyman engin akhan da var ama kendisi cok yüksek geldi bana fiyat olarak. Kendisini aradım işlem ücretinin 1000 ile 2000 arasında değiştiğini söyledi sekreteri. Yani 3 tane siğilim için o fiyatları ödeyemem malesef😔

Durum
    Yeni Üye

İsmini duydum ve eşine dün mail attım, henüz cevap gelmedi. Şu an hem gardasil olmam lazım 3 doz, hem ahcc almam lazım 6-9 aylık, hem de siğilleri yaktrımam lazım. Ve bunları hepsini öğrenci başıma yapmaya çalışacağım. Oral hpv beni çok korkutuyor.

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Seni cok iyi anlıyorum ama sigara alkol kullanmıyorsan oral hpvden cok korkmana gerek yok. Ağız kendini yenileyen bir bölge olduğundan daha rahat iyileşeceğini okumuştum ama bi an önce ağzındaki siğilleri tedavi ettirmelisin.

Durum
    Yeni Üye

Siğil değil, diş etimde siğil gibi bir et parçası var evet ama boğazımın heryerinde yuvarlak kırmızı şişlikler var. Bademciklerimi de sarmış.. gardasil’in oral siğillere iyi geldiğini okumuştum belki işe yarar.

Durum
    Bitsedegitse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah siyah ise koterizasyondur gerçi kriyoda olabilir ama leep sırasında kriyo yerine koter tercih edeceklerini düşünüyorum.
    Yani böyle siyah siyahtı ve onların pek izi kalmadı. kriyo olmadığına eminim. daha önce ilk koterizasyon yaptırmamda yaralarım siyah değildi, beyaz sıvımsı gibi yaralar şeklindeydi. O yüzden emin olamadım lazer mi diye. Ama koterizasyon olduğundan emin olduğum ilk tedaviyi başka yerde yaptırmıştım ve baya iz kalmıştı 😔 o yüzden emin olmak istiyorum ne yaptırmam gerektiğine dair. Fikriniz varsa çok sevinirim. Lazer ve koter arasında?

Bu Konu için Etiketler