Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beklemeli miyim ?

Durum
    Canerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Beklemeli miyim ?

Selam arkadaşlar aynada anal bölgemi Kontrol ettiğimde 1 adet daha siğilim çıkmış sanırım emin değilim siğil mi değil mi ama aşırı minik ve ucu beyaz gibi hafif ama çıktı olarak parmağımı dokundurduğumda hissetmiyor ve ahcc 5.kutumdayım fakat 10 gün sonra yaktırmaya gitsem çok büyük yayılma olur mu ve bu sürede ahcc devam etmeli miyim ? Teşekkürler

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Beklemeli miyim ?

O beyazlıklar siğil değil hemoroidtir bendede vardı gittim genel cerraha hemoroid dedi bana

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

siğil genelde beyaz renk değil deriyle aynı renkte çıkar, siğil olmayabilir.

Durum
    Ihope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Canerr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar aynada anal bölgemi Kontrol ettiğimde 1 adet daha siğilim çıkmış sanırım emin değilim siğil mi değil mi ama aşırı minik ve ucu beyaz gibi hafif ama çıktı olarak parmağımı dokundurduğumda hissetmiyor ve ahcc 5.kutumdayım fakat 10 gün sonra yaktırmaya gitsem çok büyük yayılma olur mu ve bu sürede ahcc devam etmeli miyim ? Teşekkürler
    aynı dediğiniz gibi bende beyaz bir nokta gördüm tam hemeroid memesinin üstünde acaba doktora gittiniz mi ? Ne cevap verdi ?