Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv erkekte genotiplendirme

Durum
    Ruscuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv erkekte genotiplendirme

Merhaba arkadaşlar, arattım ama cevabı bulamadım o yüzden başlık açıyorum, makatımda ki ben içinde de olduğunu düşünüyorum kondilom var. Yarın genel cerrahiye tekrar gideceğim. Devlet hastahanesinde bunun hangi tip olduğunu söyleyebilirler mi? Eğer söyleyebilirlerse test sonucu ne kadar sürede açıklanır acaba? Ayrıca içerye bakılması için anoskopi ile muayene talep edeceğim sizce hemen anoskopi yaparlar mı yoksa başka güne randevu mu verirler? Çok teşekkür ederiim 🥺

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv erkekte genotiplendirme

Devlette hemen yapmazlar baska gune randevu verirler tipleme konusu meçhul devlette örneği alıp özel labta baktırabilirsin

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hemen içerde olduğunu düşünme bende anal siğilden çekiyorum 1 kere yaktırdım ahcc kullanıyorum çok az çıkıyor 1.5 ayda 1 tane anal bölge çok tekrar etmiyor sanırım penis bölgem daha çok ediyordu anala göre birde bende içerde var sanıyordım kaşınıyordu ediyordu felan sanki anoskopla baktırdım yokmuş çok kolay bir işlem zaten 2 dk sürmüyor ayaküstü yapıyorlar

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

bence de devlet hastanesinde randevu verip sonra yaparlar gibime geliyor.

Durum
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim arkadaşlar 🥺 peki özel mi devlet mi tercih etmeliyim tedavi için sizce? Aynı zamanda boğazımda da vardır korkusu yaşıyorum kbb randevu aldım ne söylemeliyim? Nereye odaklı bakmalı?

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Valla ben siğil konusunda devlete hiç güvenmiyorum çok baştan savma yapıyorlar mesela ben anal bölgemde çoktu hep kriyo uyguladılar 3 hafta ama nerde var yok bakmadılar bile rastgele anal bölgeme püskürttüler hiçbiri düşmedi bile sonra bilgili bir doktor söyledi koter felan yaptır öyle geçer anca diye çünkü bende 15 tane felan vardı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ben her zaman özele gittim. Tabi imkan da meselesi aynı zamanda ama kendimi daha rahat ve iyi hissettim.

Durum
    Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar, bilgilendirmek için yazıyorum buraya da. Genel cerrahiye gittim anoskopi yapamam dedi, başka doktor var ona muayene ol dedi ve o doktorun son 1 ay içinde Randevusu yok... anoskopiyi oldum diyelim koterizasyon yapamıyorlarmış, Covid nedeniyle herhangi bir tedavide bulunmuyorlar, ki tanı dahi koyamıyorlar, Devleti tavsiye etmiyorum. Antalya’da özel hastahane tavsiyesi olan varsa bilgilendirebilie mi acaba?

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Niyazi umut özdemir var hpv ile ilgili videolarını izlemistim baya bilgili ama gitmedim tabiki antalya da yaşamıyorum ama deneyebilirsin ya da araştır videolarını izle istersen ara sor numarası var sitesinde.

Durum
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim 🤗 araştırayım hemen