Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yanak içi beyaz çizgi

Durum
    Blackjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yanak içi beyaz çizgi

Merhaba yanagimin icinde beyaz cizgi gibi biseyler var birr ara doktora gidicem. Google da bakinca lokoplaki yaziyor kanser onculuymus. Cok korktum. Sizde boyle bisey var mi. Agzimda hic sigil cikmadi ama. Agzimda tip 16 varsa sigil cikmadan direkt kanserlesme yapabilir mi ?

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Yanak içi beyaz çizgi

Tip 16 varsa ? Yani genitalde tip16 taşıyormusun da bunu soruyorsun. Isterse boğaz hpv testi yapan laboratuvarlar var yatırabilirsin. Ayrıca yanak kenarlarındaki beyaz çizgi bende kendimi bildim bileli var uzun ince karşılıklı. Kanserle ilgili olacağını sanmam. Internette herşey kanser yapıyor zaten.

Durum
    Blackjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tip 16 varsa ? Yani genitalde tip16 taşıyormusun da bunu soruyorsun. Isterse boğaz hpv testi yapan laboratuvarlar var yatırabilirsin. Ayrıca yanak kenarlarındaki beyaz çizgi bende kendimi bildim bileli var uzun ince karşılıklı. Kanserle ilgili olacağını sanmam. Internette herşey kanser yapıyor zaten.
    Genitalde tip 16 var evet. Agzimda beyaz kucuk cizgi gibi bi kac yerde yeni cikti. Lokoplakiden supheleniyorum. Boyle beyaz ice gocuk

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Blackjack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba yanagimin icinde beyaz cizgi gibi biseyler var birr ara doktora gidicem. Google da bakinca lokoplaki yaziyor kanser onculuymus. Cok korktum. Sizde boyle bisey var mi. Agzimda hic sigil cikmadi ama. Agzimda tip 16 varsa sigil cikmadan direkt kanserlesme yapabilir mi ?
    Google a bogaz agrısı yazsan bogaz kanserisin direk kardesim google a bakmayın bu seyler için sana önerim ciddiye alırsan eger

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Benimde dilimin sol tarafında büyükce bir sey cıkmıştı kesin siğil bu diye çol korkmuştum bazı dokyorlar polip dedi bazıları farklı bir sey dedi ameliyatla aldırdım patalojiye yollladılar dil bademciği çıktı agız yapısı çok farklıdır her seyi siğile yorumlamayın

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Gençler çoğu şeyi google'dan bakmamamız gerek.
    Bakın ben 2 haftadır hastaydım.
    Önce bademcik iltihabı sonra yirmilik diş iltihabı ve yirmilik diş çekimi... 2 hafta cok zor geçirdim ağrı içinde, antibiyotik kullanarak ve sıvı ile beslenerek.
    Ama büyük bir hata yapıp google'a basvurdum tabi daha doktora gitmemişken (ertesi gün gittim)
    Lenf kanserine kadar olayı götürdü.... şaka gibi ama böylee o yuzden direkt doktora gidin kuruntu yapmadan.

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Beyaz çizgi normal ben de bakmıştım her iki yanak mukozasında dişlerin kesişim bölgesinde olur hafif şişliklerle birlikte.

Durum
    Camel19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Büyük ihtimal dişlerinle fark etmeden isirdigin için öyle olmuştur çok büyük birşey olduğunu sanmam hpv ile alakalı olsa onu anlarsın zaten farklı bi görünümü olur

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençler çoğu şeyi google'dan bakmamamız gerek.
    Bakın ben 2 haftadır hastaydım.
    Önce bademcik iltihabı sonra yirmilik diş iltihabı ve yirmilik diş çekimi... 2 hafta cok zor geçirdim ağrı içinde, antibiyotik kullanarak ve sıvı ile beslenerek.
    Ama büyük bir hata yapıp google'a basvurdum tabi daha doktora gitmemişken (ertesi gün gittim)
    Lenf kanserine kadar olayı götürdü.... şaka gibi ama böylee o yuzden direkt doktora gidin kuruntu yapmadan.
    Büyük ihtimalle enfeksiyon tetikledi diş iltihabı olustu yada tam tersi aynı seyler bana da oldu naptım ? Cektirmedim 20 ligi yine de djfkfk