Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yardımızına ihtiyacım var

Durum
    pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

yardımızına ihtiyacım var

Merhaba benim iki aydır vajina bölgemde kaşıntı var. Bunu ilk fark ettiğimde hayatımda ilk defa vajinal bölgemi inceledim ve vajinal girişimde bazı oluşumlar gördüm ve açıkçası hpv olabileceğini düşünüp çok korktum. Ailemle birlikte yaşıyorum ve bu durum benim için çok kötüydü. Semt polikinliğinde bi kadın doğum uzmanına gittim ve ne olduklarını sordum. Çok rahatsız edici bir tavrı vardı ve çok üstünde durmadı sorumun. Hemşire kızlık zarı kalıntısı olduğunu söyledi ve doktor ilaç yollayıp gönderdi. Mantarım olduğunu da eczacı sayesinde öğrendim. krem kullandım ve kaşıntım hala biraz devam ediyor. Makat bölgemde de bir adet meme ucu tarzında bir şey var. Doktora gitmeye tekrar çok korkuyorum çünkü sağlık sigortam ailemin üzerine. Size şey soracaktım sadece vajina girişinde bu oluşumlar görülebilir mi ve doktorun tespitinin yanlış olma ihtimali var mı. Oluşumlar iç dudakta da yok sadece girişte büyüklü küçüklü normal vajina renginde

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: yardımızına ihtiyacım var

Selam makatındaki basur olabilir. Başka bi jinekologa görünmeni tavsiye ederim

Durum
    Camel19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: yardımızına ihtiyacım var

Doktora gitmekten asla korkma benim de ailemin üzerine odaya girdiğimde doktor bunu kimsenin bilmesine gerek yok burada olan senle benim aramda dedi sakın gitmekten çekinme kimse senden izinsin hastalığını paylaşamaz evdekilere egzama dersin başka birşey dersin ne kadar erken tedavi o kadar iyi canını sıkma moralini yüksek tut