Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Makat siğili

Durum
    Ruscuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Makat siğili

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Makatımda siğil farkettim ancak nasıl tasvir Edilir bilemiyorum deliğin üzerinde siğiller. Eşcinsel bir bireyim, ayrıca çok gariptir ki sünnet derimin altında da var. Genel cerrahiye gittim elle muayene edip içeride olduğunu düşünmüyorum, ama dermatolojiye gidin onlar krem falan verirler dedi. Gayet önemsizmiş gibi davranıldı. Eğer içeride varsa ne yapmalıyım dediğimde ise Corona yüzünden ameliyatları yapamadıklarını söylediler. Sizce başka hastahanenin Genel Cerrahına mı randevu almalıyım? Dermatolojiden de aldım ancak onlar anoskopi yaparlar mı? Ve genel anesteziden çok korkuyorum daha önce makatta siğili olan arkadaşlar deneyimlerini aktarabilirler mi? Teşekkür ederim 🤗

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Makat siğili

elle muayane ettiginde eline pütürlü bir yapı gelmediyse içerde sigil oldugunu dusunmemiştir.
    Onların ne yapacağınızı dahası sizin makat bölgenizde sigil olup olmadığını biz bilemeyiz dolayısıyla ''anoskopi yaparlar mı?'' sorusunun cevabını bilmiyoruz. Makat sigili ile ilgili forumda birçok konu var ama gerilerde eski sayfalarda kalmış olabilir bir bakarsınız

Durum
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim, sadece koter olursa kim bilir kaç kere yapılacak ve her seferinde genel anestezi alma düşüncesi beni yıpratıyor 🥺

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Ruscuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim, sadece koter olursa kim bilir kaç kere yapılacak ve her seferinde genel anestezi alma düşüncesi beni yıpratıyor 🥺
    Lokalda yapılıyor telaş yapmayın

Durum
    Yeni Üye

Teşekkür ederim, ancak genel cerrah bana kendilerinin Corona yüzünden yapmadıklarını söyledi. Dermatolojiden randevu aldım. Sizce dermatoloji bunu yapar mı yoksa şu sıralar yapılmıyor mu? Son dönemlerde yaptıran var mı acaba?

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ankarada bütğn hastaneler yapıyor nasıl yapmıyorlar idea klinik varsa bulundugunuz yerde oraya gidin

Durum
    Yeni Üye

Devlet hastahanesinde yaptırmayı planlıyorum da, bütçem özele yetmeyecektir 🥺