Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vajinal bölgede kesik ??

Durum
    turuncu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Vajinal bölgede kesik ??

Arkadaşlar merhaba saatlerdir düşünmeden duramıyorum ve size sormak istiyorum. Bi fikri olan lütfen cevap versin bana. Benim siğillerim anüs çevresindeydi.3kere koter yapıldı ve son koterden sonra aldara kullanmaya basladım. Baya baya azaldılar yani görünmeyen 2 3 tane küçük küçük olabilir. Uzun süredir bikini bölgesini alamıyordum. Bugün ağda ile kasık bölgesini aldım sadece. Siğilli bölgeye bir işlem yapmadım. Öncelikle bu bir siğil çıkmasına sebebiyet verir mi? İkinci sorum ise aşağı kısımdaki tüyleri de makas ile kısalttım. yine siğil olmayan bölgede kesme işlemini yaparken makasla cok küçük bir kesik oluşmuş sizce siğil çıkar mı orada ya of çok mutsuzum bir daha almıycam hiçbi yerimi lütfen cevap verin

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Vajinal bölgede kesik ??

Alıntı turuncu16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba saatlerdir düşünmeden duramıyorum ve size sormak istiyorum. Bi fikri olan lütfen cevap versin bana. Benim siğillerim anüs çevresindeydi.3kere koter yapıldı ve son koterden sonra aldara kullanmaya basladım. Baya baya azaldılar yani görünmeyen 2 3 tane küçük küçük olabilir. Uzun süredir bikini bölgesini alamıyordum. Bugün ağda ile kasık bölgesini aldım sadece. Siğilli bölgeye bir işlem yapmadım. Öncelikle bu bir siğil çıkmasına sebebiyet verir mi? İkinci sorum ise aşağı kısımdaki tüyleri de makas ile kısalttım. yine siğil olmayan bölgede kesme işlemini yaparken makasla cok küçük bir kesik oluşmuş sizce siğil çıkar mı orada ya of çok mutsuzum bir daha almıycam hiçbi yerimi lütfen cevap verin
    Makasla yaptığın darbe sonucu siğil çıkmayacaksa bile stresten çıkaracaksın. Lütfen sakin ol. Akacak kan damarda durmuyor zaten. Stres daha büyük bir tetikleyici inan bana

Durum
    Yeni Üye

Evet çok haklısın biliyorum biraz daha sakinim şimdi bekleyip göreceğiz gerekirse o bölgeye de aldara sürerim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Hiçbir şey yapmadan bekle canım deri kendini yeniler inş uzun sürmez yenilemesi.

Durum
    Yeni Üye

yani aslında cok minik bir kesi oldu. madecassol sürdüm deri kendini yenilesin diye, umarım bir sey olmaz o bölgede mevcut bir siğilim yoktu çünkü