Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv sürecim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv sürecim

Alıntı Sercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim de 6 ay sonra çıktı. Ama ahcc eksik doz kullanmisiz. Bazilari negatif olmadan iki ay önceye kadar ciktigini soylemis. Evlendim ama cinsel iliskiye girmedim yazmışsiniz. Arya blogunda bu konuyla ilgili bir fikir vermis. Baxer + prezervatif ile + diş genitale jel surerek hem korunmus hem iliski yaşamış olunuyor.

Tekrar sormus olayim hem Arya' ya hem diger arkadaslara, bu formul güvenilir mi arkadaslar ?
    Olabilecek en güvenli yol bahsettiğim yol. Ama yine de ben önermiyorum cinsel ilişkiyi. Fakat elbette karar sizin. Olası olumsuz sonuclarında da sorumluluk da kişinin oluyor tabi.. 6-7 ay ara verebiliyorsanız verin yok veremiyorsanız bu formül en güvenlisi.

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi doktora gittiğinizi soylemedınız doktor arayısındayım ankarada
    . Özel bir klinik kızılayda idea klinik doktor çok ilgili memnunum

Durum
    Özel Üye

Arya ahcc 8 ay kullanmayı planlıyorum yazdıklarımı okumuşsundur sence bu süreci uzatmalı mıyım 8 ayın üzerine çıkmalı mıyım ahcc ile önerin var mı teşekkür ederim

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olabilecek en güvenli yol bahsettiğim yol. Ama yine de ben önermiyorum cinsel ilişkiyi. Fakat elbette karar sizin. Olası olumsuz sonuclarında da sorumluluk da kişinin oluyor tabi.. 6-7 ay ara verebiliyorsanız verin yok veremiyorsanız bu formül en güvenlisi.
    Arya teşekkür ederim. 10 ay ara verdik. Ancak bu baska sorunlari da doğuruyor. Genel olarak mutsuz aksi keyifsiz bir insan oldu. Bu yöntemi kendisine ben söylemiş bulundum. O da memnun olmustu. Ancak arkadaslar ve sen yine de onermiyorum deyince kafam karıştı acikcasi ona söylediğime pişman oldum. Simdi geri adim atsam bir kez daha hayal kirikligi yaşayacak. Bilemedim

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    . Özel bir klinik kızılayda idea klinik doktor çok ilgili memnunum
    Bende muayne oldum ona biraz bekleyelim dedi bana belli olmuyor dedi üçret olarak ne ödediniz nasıl bir anlaşma yaptınız

Durum
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya ahcc 8 ay kullanmayı planlıyorum yazdıklarımı okumuşsundur sence bu süreci uzatmalı mıyım 8 ayın üzerine çıkmalı mıyım ahcc ile önerin var mı teşekkür ederim
    Bence yolun sonuna az kaldıysa 2 ay daha kullanabilirsin canım. Ama tamamen karar senin yani ışık görüyorsan yılmadan devam. Senin durumun biraz zorlayıcı oldu daha once de yazılar yazdın resmen dirençli tip

Durum
    Özel Üye

Aslında çok azaldı hatta son kontroldeki siğil değilse eğer 3 aydır çıkmıyor bende makatta da vardı makat 4-5 aydır çıkmıyor çok şükür bence iyi geldi ahcc 8.ayıma girdim ahcc ile 2 ay daha kullansam toplamda 10 ay bir zararı olur mu acaba deneylerde 6 ay kullanılmış

Durum
    Admin

Yok canım bitkisel oldugu ve ilaç olmadıgı için zararı olmaz. Eğer sende de zararı dokunacak bir hastalıgın falan yoksa tabi. Az kalmış madem bence de 10 aya tamamlaman guzel olur 😊

Durum
    Özel Üye

Hastalığım yok Allaha şükür 10 aya tamamlamak istiyorum fakat takıldığım nokta deneylerin 6 ay kullanım üzerine yapılmış olması ya da daha fazla uzun süre 3 gr için yapılmış bir çalışma var mı bilmiyorum varsa eğer ulaşabilirsem inceledikten sonra hemen sipariş vericem istiyorum 10 aya tamamlamayı çok faydasını gördüm çünkü ahcc nin

Durum
    Admin

evet canım ben de bi düşünmüştüm onu ama kendim de 6 aydan fazla süre 8 ay kullandım herhangi bir şey olmadı istersen judith smith'e e-mail at bakalım o ne diyecek ama şeyi de söyle 8 ay kullanan arkadaşlarda herhangi bir etki olmadı yan etki bakımından vs. judith smith bu deneyleri yapan doktor bu arada yani bizim cıkıs noktamız