Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Artık pes ediyorum

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Artık pes ediyorum

Artık pes etmeye karar verdim AHCC içiyorum 4 kutu bitti sürekli yakıyorum ama hala popo bölgemde çıkıyor yani verrutolle özür dilerim ama popo deliğimin artık derisi kalmadı içi gözüküyor yanmaktan ama hala ordan da çıkıyor şaka gibi yani

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Artık pes ediyorum

Verrutol asit olduğu için yakılan bölgede tekrar edenler olmuş benim de küçülür gibi oldu yine cikti

Durum
    Camel19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

ne pes etmesi ahcc 4 kutu kullandıysan daha 80 gün civarı olmuş yolun yarısı bile değil. biraz daha sabret. ben kriyo oldum ve fucidin krem kullandım sadece çıktıkça donduruyorum kabuk bağlıyor düşüyor (2 sefer yaptım). sana demek istediğim biraz daha kullan. verrutolü bırakabilirsin çıktıkça doktora yaktır. pes etme asla moralini yüksek tut lütfen

Durum
    istanbullu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Bence pes etme. AHCC' başlayalı 2.5 aydan biraz fazla olmuş. 1 kutu 20 günde bitiyor. Forumda AHCC nin etkisini 2. aydan sonra gösterdiğini yazan birçok yazı var. Bana 11 Martta teşhis kondu ve ben 2 gün sonra AHCC kullanmaya başladım. Yani AHCC'ye başlayalı 3.5 oldu. AHCC nin etkisi midir bilmem ama tek tük siğil çıkardım. Yaklaşık 1 aydır siğil çıkmıyor. Bir kaç gün önce kontrole gittim, doktor hiçbir şey yok, tertemiz dedi. Sanırım biraz daha sabretmek gerekiyor. Eğer almıyorsan 2. bir takviye daha alabilirsin. Propolis ya da immuneks gibi. Acil şifalar diliyorum

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

6 ayı gectı kullanıyorum yine çıkıyor bende bende anlamadım yalnız toz ahcc kullanmaya basladım penisteki kalıntılar gitti o konuda çok rahatladım şu an

Durum
    Kıdemli Üye

@mert2036 sigara felan kullanıyor musun acaba ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Bence de pes etmemelisin... Bu arada sitede problem var arkadaşlar cözmeye calısıyoruz lutfen kusura bakmayın bir şey olursa blogtan sizlere bilgi veririm.

Durum
    trex22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bro saçmalama,4 kutu olmuş daha.benim 2. Ayımda 13 tane yaktılar.3.ayımdayım görebildiğim 1 tane var şu an onu da perşembe yaktırıcam.Bir dene ya 6 ay kullanmayı Pes etme hemen.Bir de seni çok takip ediyorum aşırı takıyor ve stres yapıyorsun.Dikkat et kendine.Sağlıcakla

Durum
    Kıdemli Üye

Ya ben şunu çözemedim bakıyorım bir şey yok ama elime elimle geriyorum yine yok ama dokunumca var gibi hissediyorum mini minicik sanki tırtık geliyor olmayadabilir çıldırıcam artık hani çoksa bari büyük çıksın belli olsun siğil var mı yok mu onu anlamak daha büyük dert

Durum
    ataol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

valla benim altıncı ayım, 9 kutu bitti bitecek ama hala ilk günkü gibi siğillerim. bugun yaktırdım doktor bir değişiklik yok üzgünüm dedi.

3. senemi doldurdum bu illett hpv'de , son sans ahcc bitirecek dedim, bugün altı ay doldu ahcc ile ama nafile. çok sallamayacam artık. dışarda hpv'si ile gezen milyonlarca insan gibi bakacam dalgama.