Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genitalix diye bir ilaç duyan var mı?

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Genitalix diye bir ilaç duyan var mı?

Arkadaşlar ınternette sigil için araştırma yaparken genitalix diye bir solüsyon gördüm bunu kullanan oldu mu hiç yoksa dolandiricilik mı emin olamadım müşteri memnuniyetleri de var. Siğillerin 1 haftaya düştüğünü yazmışlar ama size danışmak istedim. Aranızda kullanan var mı güvenilir mıdır?

Durum
    Camel19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Genitalix diye bir ilaç duyan var mı?

bende çok rastladım kullanan varsa yazabilirmi merak ettim

Durum
    Meli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Arkadaşım ben şu an kullanıyorum 3 gün oldu makat bölgemde ki siğillerim yok oldu. Genital bölgemde 1 seans daha kullanmam gerekicek. Ama şu an için memnunum.

Durum
    hoffnung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Ben de instagramda görüp aldım, bir tane siğil üzerinde deniyorum, sonuçları paylaşırım.

Durum
    Özel Üye

Çok iyi olur. Bende gördüm ama emin olamadım adam kendi karışım yapıyormuş içine ne koyuyor kafami kurcaladı. Ilaç Getiriyorum karıştırıyorum falan dedi sakata gelmeyelim ne katiyor bilemem

Durum
    mehsaid123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Herkese merhaba; bu beladan bende muzdariptim ta ki Genitalixle tanışana kadar. İlk başlarda çok çekincelerim vardı. Acaba sahte mi? işe yarar mı? vs. ama bir çok şey denediğim için bir de bunu denesem ne olur dedim ve iletişime geçtim. Öncelikle ilacı yapan arkadaş inanılmaz ilgili bende yaklaşık 21 adet irili ufaklı vardı şu an diyebilirim ki 0 hiç kalmadı ama arkadaşın dediği tedaviye harfiyen uydum. İlaç bende hiç bir yan etki yapmadı. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Ama unutmayın arkadaşın dediklerini harfiyen yerine getirmeniz lazım.

Durum
    Özel Üye

Alla alla bende yazdım aynı adama öyle çok ilgili gelmedi. Hatta karışık kurusuk yazıyor. Bide harfiyen dinlenilcek birşey yokki belirli günlerde sadece sigilin üzerine siviyi sür diyor..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ya yeter be kardeşim! Anca bu kadar reklam yapılır siz kendinizi ne zannediyorsunuz genitalix'in sahibi? bir sey demiyim demiyim diyorum ama üye oldukça oluyorsun farklı hesaplarla.

Meli, hofnung ve bu mehsaid denilen 3 kişi de tek hesaba ait tek kişi yazıyor! Sen biliyor musun senden kaç tane gördüm ben 4 yıldır bu forumda. Gelmiş nisanda açılan konuya yorum yapmış, yan hesaplarından da kendisini desteklemiş evet genitalix cok iyi diye, sonra baska bir hesapla daha bugün üye olup baska bir üye yaratıp ordan da övüyor! bu 3 hesabı da 1 hafta içinde açtın 12,14 ve 19 agustos. Yetmedi başka hesaplar açıp ordan da destekle kendini. Belki üyeler inanabilir ama sen beni keriz mi sandın ya da kendini çok mu uyanık sandın forum işlerini bilmeyen salak bir kız mı sandın?

3ünüzünde genitalix dışında başka bir yazısı yok.

Seni banlıyorum her kimsen, bir daha gelip kendi ne idügü belirsiz olan ilacının reklamını yapmaya calısırsan bu siteyi görmeni dahi engellerim!
    Bi siz uyanıksınız biz salağız di mi?

Durum
    Özel Üye

Aaa iyi ki farkettin arya. Zaten reklam gibi yazmış harfiyen uyucaksiniz filan.. yazık ya burda yardımlaşmaya çalışıyoruz bide bunlar kafa karıştırıyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ben hoffnung da yazdıgından beri farkındayım zaten sadece izledim merak ettim. Masumane şekilde bu kadar kalsaydı bir sey demeyecektim. Ama 3.kez de yapıp benim sitemi kendi ne derde derman oldugu bilinmeyen, bilimsellikten uzak ilacını sizlere “kakalamaya” çalışma çabasına sinirlendim.

Kullanmak isteyen yine kullansın ama burada hiçbir üyemin güvensiz urunler kullanmaması için elimden geleni yaparım amacım kimse bundan bir sey almasın değil, kendi kendine 3-4 hesap açarak kastırması. Yoksa herkes canı nasıl istiyorsa öyle yapabilir beni alakadar etmez, ben sadece salak yerine konulmanızı ve kandırılmanızı istemiyorum bundan dolayı da ve bunun benim sitemde yapılmasına da dayanamadım.