Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Test sonucunu bekliyorum

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Test sonucunu bekliyorum

Ben Gelisim laba zaten güvenmiyorum

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Neden öyle dediniz burdaki birçok kişi gelişim lab. Da hpv testi yaptırıp negatifin diye yazıp sevinmiş

Durum
    Kıdemli Üye

Ama ben bu olaylarin dikkat edersen Gelisim labda olduğunu gözlemliyorum. Bu konuda en azindan erkek icin kesinllikle mavi lab. Adamlar erkeklere numuneyi kendileri aldiriyor. Zaten an basindan sacmaliyorlar.

Durum
    Kıdemli Üye

Ben bayanlar icin bisey diyemiycem ama erkek olarak yaptiklari sey normal değil. Sonucta o cubuğu penisin icine sokmamiz lazim. Biz ne kadar bunu becerebiliriz ki. Ben gene birkac numune verdigim icin biliyorum ya hiç bilmeyen biri bunu nasil becersin. O kadar para veriyoruz neden adam gibi birini koyup adam gibi numune almıyorsunuz. Nette tipi belirleyip viral yük oranını söylüyoruz diyorsunuz cikan testte neden viral yük orani yok. Bôyle bir teknoloji varda mi reklam yapiyorsun.. Benim araştırdığım bunun imkansiz oldugu soyle ki bu virüs kanda değil de vücut sıvısında bölgesel olduğu icin viral yükün tespitinin imkansız olduğu yönünde.

Durum
    Özel Üye

Işte suruntuyu o bölgeden alamamak da sıkıntı bence kesinlikle test negatif olmanda işe yaramıyor. Burada maddi durumu iyi olup bi kaç laboratuvarda test yaptıranların yazısını okudum her laboratuvar da farklı tıp çıkmışlar komik ama bence bu hpv de laboratuvar sonucları kesinlik taşımıyor. Dolayısıyla negatif olmayı çokta test sonucuna bağlamamak gerekir sigil çıkmıyorsa erkekler için gözlemle. Kadınlar içinde smear takiple anlaşılabilir diye düşünüyorum

Durum
    Kıdemli Üye

Eger durumunuz musahitse dedigim lab da bi test daha yaptirin belki moloskum diye bir rahatsizliktan bahsediyordu Arya. Belki gercekten negatifsinizdir

Durum
    Özel Üye

Yaptiricam diğer ay ancak ailemden gizli olduğu için yetistiremiyorum. Fakat yaptırdığımda gelişim lab baktığı 21 tiplemenin içinden biri pozitif çıkarsa şikayet edicem. Başka temasimda olmadi O kadar para veriyoruz yok dna virüsü yok pcr bakılıyor hassas diyorlar. Doktorlar bu test sonucuna göre harekete geçiyor. Insan sağlığı ile oynuyorlar

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı sadeceben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belli bir süre cikarmazsan bulastirmadiğını söylüyorlar ben bunu 4 farklı doktordan duydum. Ama ben süresini falan sormadım acikcasi. En başta kendimiz icin dikkat etmeliyiz. Ben de bu dönemde yalniz kaldim. Nickimin anlami da bu sadeceben..Önce kendini düsün. Kız arkadasini düşünmeyi birak. Hata sen de bile olmuş olsa olmuş olması gerekiyordu ve oldu. Cok düsünme bunlari sana yararı olmaz zararı olur. Siğil olayina gelince ben uzun suredir sigil çıkarmıyorum hatta bir kere teshis de 6 tane falan cikti sonra ayda bir bazen iki bazen üc kere kontrole gittim. Paranoya bağladığım bir dönem oldu. Hepsine asitli suyla baktırdım. Süreler basimdan geçenler hakkinda çok fazla detay vermiyorum çünkü testimin pozitif cıkma ihtimaline karşı insanlarda karamsarlık yaratmak istemiyorum. Ahcc suan gözüken tek umudumuz. Uzun süre kullandim pozitifsem kullanmaya uc ay daha devam edicem. Bu kadar yazdim çünkü bu kadar karamsar olmani istemediğimden. Eger başarılı olabilirsem sana da tecrubelerimi aktarmaya hazirim. Şimdilik sürece guvenelim ve bekleyelim.. Herseyin hayırlısı
    Testi nerede yaptırdın penisten sürüntümü aldırdın Yoksa cıkan siğilden parça alıp o sekılde mi yaptırdın testi