Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Perine duvarlarýnda siðil

Durum
    eyluly - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Perine duvarlarýnda siðil

Arkadaþlar merhaba tip 6 taþýyorum 5-6 aydýr. Daha önce de söylemiþtim doktor siðilime ter bezi dedi diye. Baþka doktora da gösterdim kendisi yakma iþleminden oldukça kaçan biri zaten, diðer doktor da tüylerimi aldýðým için, vajina içerisinde perinenin iç dibi tam olarak, bunlarýn geliþtiðini söyledi. Perineyi aþaðý doðru çektiðimizde iki tane lezyon görünüyor bende demiþtim. Büyüdü ve yayýldýlar. Yayýlmaya da devam ediyorlar. Hekimlerin ikisi de farklý þeyler söyleyerek almadýlar, bu yüzden ikisine de güven duymuyorum. Ama her ikisi de farklý þey söyledi. Ben onlarýn normal olabileceðini düþünmüyorum günden güne büyüyen bir þey çünkü. Sizce verrutol ile müdahale etmeliyim? Yardýmcý olursanýz sevinirim.

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Perine duvarlarýnda siðil

Ben o bölge yakýnlarýna koter yaptýrmýþtým. Bir daha da nüks etmedi. Müdahale etmeyip ne yapmayý düþünüyorlarmýþ doktorlar merak ettim.

Durum
    Özel Üye

Alýntý Arya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben o bölge yakýnlarýna koter yaptýrmýþtým. Bir daha da nüks etmedi. Müdahale etmeyip ne yapmayý düþünüyorlarmýþ doktorlar merak ettim.
    Ben de çözemedim iki doktor da bu sitede isimleri geçen kiþiler. Zararsýz görüyorlar sanýrým ama ben bunu bir an önce vücuttan atýp bulaþýcýlýk riskini ortadan kaldýrmak istiyorum. Derdimizi doktorlara bile anlatamýyoruz artýk

Durum
    Maðdurella - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Benimde tam olarak orada lezyonun var ve benimde kadýn doðumcu normal yapýda olduðunu söylüyor ama büyüyorlar ve yayýlýyorlar bende bir türlü yaptiramadim inat etmiþler belli ki.. verrutol uygula ben yaptým düþürmedi ama çok küçüldü

Durum
    Özel Üye

Nasýl uyguladýn peki verrutolü

Bu Konu için Etiketler