Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Perine duvarlarında siğil

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Perine duvarlarında siğil

Arkadaşlar merhaba tip 6 taşıyorum 5-6 aydır. Daha önce de söylemiştim doktor siğilime ter bezi dedi diye. Başka doktora da gösterdim kendisi yakma işleminden oldukça kaçan biri zaten, diğer doktor da tüylerimi aldığım için, vajina içerisinde perinenin iç dibi tam olarak, bunların geliştiğini söyledi. Perineyi aşağı doğru çektiğimizde iki tane lezyon görünüyor bende demiştim. Büyüdü ve yayıldılar. Yayılmaya da devam ediyorlar. Hekimlerin ikisi de farklı şeyler söyleyerek almadılar, bu yüzden ikisine de güven duymuyorum. Ama her ikisi de farklı şey söyledi. Ben onların normal olabileceğini düşünmüyorum günden güne büyüyen bir şey çünkü. Sizce verrutol ile müdahale etmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Perine duvarlarında siğil

Ben o bölge yakınlarına koter yaptırmıştım. Bir daha da nüks etmedi. Müdahale etmeyip ne yapmayı düşünüyorlarmış doktorlar merak ettim.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben o bölge yakınlarına koter yaptırmıştım. Bir daha da nüks etmedi. Müdahale etmeyip ne yapmayı düşünüyorlarmış doktorlar merak ettim.
    Ben de çözemedim iki doktor da bu sitede isimleri geçen kişiler. Zararsız görüyorlar sanırım ama ben bunu bir an önce vücuttan atıp bulaşıcılık riskini ortadan kaldırmak istiyorum. Derdimizi doktorlara bile anlatamıyoruz artık

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Benimde tam olarak orada lezyonun var ve benimde kadın doğumcu normal yapıda olduğunu söylüyor ama büyüyorlar ve yayılıyorlar bende bir türlü yaptiramadim inat etmişler belli ki.. verrutol uygula ben yaptım düşürmedi ama çok küçüldü

Durum
    Özel Üye

Nasıl uyguladın peki verrutolü

Bu Konu için Etiketler