Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv'yi yen-dim

Durum
    Camel19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hpv'yi yen-dim

Merhaba arkadaşlar
    Bir gün bu başlıkta o tireyi kaldırıcam ve YENDİM diyeceğim buna çok eminim şimdilik size hpv hikayemi anlatmak istiyorum.
    yaklaşık 1.5 2 ay önce penis bölgemde 1 tane et beni 2 tane siğil şeklinde yara çıktı. Başta banyoda jiletle tahriş ettiğim için çıktığını zannettim ama olayları biliyorsunuz. İnternette araştırmaya başladım sabah akşam geceleri uyuyamama aklıma herşey takılıyordu. Daha 20 yaşına yenı girmiş biri olarak ailemlede konuşamıyorum en son ilçedeki dahiliye doktoruna gıttım. Doktor hpv dedi hemen cildiyeye gitmelisin bunları yakacaklar tamam dedim ertesi gün samsuna cildiye doktoruna gittim. doktor çıkan siğillerimi yaktı ve kan verdim kanda yaptığı testleride yazıyorum
    VDRL-RPR Negatif
    Treponema pallidum hemaglütinasyon (TPHA) Negatif
    Anti HIV (Kemiluminesans veya benzeri) 0,152 Negatif
    HCV (Kemoluminesans veya benzeri) 0,041 Negatif

bana 3 hafta sonra gelmemi söylediği için e nabızdan kendim baktım sonuçlarıma ve antı hiv acaba neden negatif neden anti kafayı yedım Allaha şükür hiv hastalığım yok buna sevindim neyse bugun tekrar hastaneye gittim son 5 6 gündür dilimde gariplikler sezdım doktor makat kısmıma yenıden krıyo yaptı ama penıs bölgemde 1 aydır çıkmamıştı o sevindiriciydi benim için dilimide hocaya sordu hoca da önemli birşey yok dedi gargara verdi.
    sigara 4 aydır kullanmıyorum alkol de öyle
    3 4 gün önce hpv siz eş diye entri açmışştım kız arkadaşımın olgunlukla karşıladığını ama 2 gün önce ayrıldık.
    Hayatımın en kötü günleri şu dönemler verilecek her tavsiyeye açığım. Abim Ablam kardeşim dert arkadaşım olarak herkesi dinlemeyi çok isterim.

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv'yi yen-dim

Basliga bakınca farkli bir hikaye okuyacağımı düşündüm. Baslik biraz yanıltıcı olmuş. Oncelikle geçmiş olsun. Bu sitede olduguna gore önemseyen araştıran çözüm bulmaya çalışan birisiniz. Bu farkindaliginiz ile yaşınızın ve cinsiyetinizin avantaji birleştiğinde en zararsiz sekikde er ya da geç vucuttan atacaksiniz.
    Negatif olan arkadaslarin yorumlarini okuyup ilham alabilirsiniz.

Kız arkadaşıniz ile bu donem ayri olmaniz psikolojik olarak zor olsa da fisiksel olarak (belki de ) olumlu etkisi olacaktır. Çünkü belli bir sure cinsel perhiz de önemli...

Hayatinizin en kötü gunleri diye adlandiracak kadar buyuk bir facia değil. Daha dun doktora gittim ve cinsel aktif insanlarin yuzde 90 inda bu virus var dedi. Çoğunluğun arasındasiniz. Ferahlayin biraz...

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Her 2 gunluk mola ayrilik olmayabilir. Onun da üzerine gitme, kendine de eziyet etme. Bazen 5-6 ay sonra bile insanlar birbirine dönebiliyor ( ornegin ben) ona düşünmesi için, araştırması için, icine sindirmesi icin zaman ver. Eger olumlu karar verirse daha saglam ilerlersiniz. Eger kesinlikle donmeyecekse de olmasi gereken olmus bence zaten ileride bu problemle basa çıkamayacakmışsiniz demektir .

Hakkinizda hayırlısı olsun.
    Zaman en buyuk ilaçtır ( hem hpv için hem gönül işleri için
    Ve sabir ile sakin kalmak en büyük kolayliktir. ( hem hpv hen gönül isleri icin )

Durum
    Ananaskabuklumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Turkey/Istanbul

Aman boşver her şeyi tek çare sağlığına önem ver; sigarayı bırak, jiletle çok uğraşma, kıllarını sıfırlama sadece kısalt, bütün eşyalarını tek kullanımlık kullan, kontamine yani kirlenmiş eşyalarını sakın paylaşma(sigil bolgelerinde kullandiklarini);ailene bulastirabilirsin dikkatli ol, saglikli beslen, corekotu kullanabilirsin, vitamin sayimini yap, spor yap, alkol kullanma, pozitif dusun olumla, cinselligi kendinle yasa, sigil ciktigi an kriyonu yaptir. Hep olumla kendini atlaticaksin en azindan hiv degilsin. Gecicek bunlar, yasamina devam et. Bende sevgilime soyledigimde beni bu sebep sorun degilmiscesine naifce azima etmisti 😂 gul gec bugunleri atlatacaksin. Daha dikkatli ol diger cinsel hastaliklar konusunda. Gecmis olsun guclu kal bende 20 yasindayim ve 1.5 senedir sigil cikarmiyorum(o kadar oldu galiba fazlasi da olabilir atlattim diyemiyorum ama sigilim yok uzun suredir). Saglik olsun guc olmasin 💪 yaptigimiz hatalardan guc alalim.

Durum
    Ananaskabuklumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Turkey/Istanbul

@yazimi duzeltemedim. hiv olsan bile hayat devam ediyor hep guclu kalmak gerekiyor. Yasama sevincini kaybetme.

Durum
    Camel19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Umarım daha da çıkartmazsın siğil çok sevindim senin adına herşey güzel olur umarım
    Ahcc takviyesine başlayacağım 2 ay sonra onu kullandıktan sonra cinsel hayatım nasıl olacak onu düşünüyorum kimseye bulaştırmak istemiyorum
    Bakalım zor günlerimde beni yalnız bıraktı cani sağolsun
    Bazen karamsarlığa düşüyorum ana vucudumdan atacağıma çok eminim

Bu Konu için Etiketler