Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Duygusal olarak çok yıprandım

Durum
    Camel19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Duygusal olarak çok yıprandım

Bu hayatta en çok istediğim şey baba olmaktı.. çok güzel bi kız arkadaşım vardı mükemmel sandığım ilişkimiz hpv olayımı öğrendikten sonra soğuk davranmaya başladı ayrıldık sonra bana benimleyken defalarca beni aldattığını söyledi onu çok seviyorum ama hastayken benimle hiç görüşmeyeceğini söyledi hastalığın geçsin öyle gel bu ne ya hiç bu kadar yıpranmadım ayrılsaydı yine ama beni böyle bırakıp gitmeseydi ben onun sağlığını tehlikeye atmazdım yine nasıl baba olacağım onuda bilmiyorum hayatımda tutunacak birşeyler aramak istiyorum ama ondan sonra yok koskoca 9 ay boşa gitti herşey bi hatam yüzümden
    Artık sevmeye de sevilmeyede gücüm kalmadı dayanamıyorum bazı şeylere çok güçsüz hissediyorum kendimi onu çok özledim nasıl geçecek herşey nasıl eski halime döneceğim eskisi gibi göreceğim kendimi çok pişmanım tüm yaşadıklarım için

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Duygusal olarak çok yıprandım

Sonra bana,benimleyken defalarca beni aldattığını söyledi?
    Bu cumleyi anlayamadim.

Kim kimi aldatmış, kiz arkadaşınız mi sizi defalarca aldatmış?

Durum
    Kıdemli Üye

Maalesef öyle dedi bana benimleyken beni çok sefer aldattığını

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Camel aslinda hicbir sey guzel degilmis dostum. Yalandan bi hikaye yasiyormussun. Suan boslukta oldugun icin herseye razisin ama boyle bir bayanla zamanini ve emegini bosa harcama. Hastaligin ilk donemlerin de kendini yalniz hissedebiliyorsun ama aliscaksin. Gittigim butun doktorlarin bu hastaliga tepkisi ee noolmus herkeste var. Sigilin var mi yok. E tamam normal yasantini yaşa oluyor. Buhrandan cik. Kendine hobi bul. Mümkünse spora basla. Desarj ol..

Durum
    Kıdemli Üye

Kız arkadaşım hpv bide aile ici sorunlarım var hepsiyle baş etmeye çalışıyorum bi yandanda kendime bakmaya iyiliği güzelliği düşünemez oldum çok kötü hissediyorum

Durum
    rhcp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben de çok aşıktım , hayatımda ilk defa biri ile evlenmeyi göze alacak kadar aşıktım hastalığı bulaştırıp terk etti üstüne. Buraya negatif oldum diyeceğim günü iple çekiyorum, maddi manevi çok yoruldum yıprandım sizi anlıyorum ama lütfen kendinizi üzmeyin ben sevince çok fedakar olan bir insanım gerçekten kalpten bağlanırım ama sadakat kırmızı çizgimdir, sizi defalarca aldatmış biri için aşkımdan ölsem üzülmezdim. Hayal kırıklığı yaşıyorsunuz eminim, ama aldatan bir insanı çocuklarınızın annesi yapmayacağınız için mutlu olun Allah hepimizin yardımcısı olsun inşaallah.

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Işte burada yaptığımız tek hata karşımızdakine kendimizden daha fazla değer vermek..

Durum
    Kıdemli Üye

işin kötü yanı herşeyi unutalım dese unutmaya hazırım

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kendine zarar şimdi pişmansın o zaman gelince daha pişman olacaksın boşver böyle olması gerekiyormus birazda kaderci olmak lazım yoksa Neden Ben e bağlıyoruz

Durum
    Kıdemli Üye

sadece zamana ihtiyaç var ama ilk zamanlardan daha iyiyim şuanda hayata ben merkezli bakabilmek en güzeli herşeyden önce ilk önce ben demeli insan

Bu Konu için Etiketler