Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv ve kaşıntı

Durum
    Malik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv ve kaşıntı

Alıntı Nihil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siğil olmayıp kaşınan var mı acaba? HPV diğer türler kaşıntı yapıyor mu?
    Benimde bir süre siğil olmadığı halde kaşıntım oldu. Deri altında sanki elektriklenme şeklinde aniden kaşıntılarım oluyordu.

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Valla benim düşürüyor ama anal bölgeme çok fazla sürmüşüm sanırım baya derinin altı kırmızo gözüküyor çok yakmışım 😁 şimdi elime bir bir şey geliyor yandığı için deri kalkmış o geliyor veya siğilde olabilir emin olamadım. Valla Ahcc de kullanıyorum 4.kutunun yarısındayım az az çıkıyor sanki hiç bitmicek negatif olamıcak gibi hissediyorum 😬

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Malik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde bir süre siğil olmadığı halde kaşıntım oldu. Deri altında sanki elektriklenme şeklinde aniden kaşıntılarım oluyordu.
    Aynen benimde böyle oluyor içtek kasınıyot

Durum
    gecerdimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhaba. tip 18 im ve iki ay kadar önce hiç kaşıntı vs olmadığı halde doktorum mantar ve peynirimsi akıntım olduğu için gynomax ve travazol kullan demişti. o zaman bi sıkıntım yoktu kullandım akıntım bitti. geçen hafta külotlu çorap giydiğim bir günden sonra son bir haftadır dış vajinada şiddetli kaşıntı kızarıklık batma hissi yaşıyorum üç gecedir uyuyamıyorum. sanırım mantar nüksetti. pişik sanmıştım ilk başta madacessol kullandım iyice kaşıntıyı artırdı. hafta içi kontrolüm var ama benim birkaç gece daha uykusuz yaşayacak takatim kalmadı. doğal ya da kimyasal önerilerinizi bekliyorum.

Durum
    jennymots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben de bilinçsizce sigil olmadığı halde anal bölgeye pamukla propolis uygulamıştım.Ancak inanılmaz tahriş etti 3-4 gün sonrasında kullanmayı bırakmama rağmen kaşıntı devam etti. Sanırım bazı kremler bölgedeki cildi inanılmaz kurutuyor ve kaşıntı yapıyor. sağlıklı bölgeye kremleri ve propolisi uygulamamak lazım.

Durum
    jennymots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Benim de mantar enfeksiyonum vardı,15 gunluk sogan kürünü uyguladım kaynatıp suyunu içtim. Biraz araştırıp bakabilirsiniz belki iyi gelir.

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben verrutolden etkili sonuclar aldim anus bolgesinde de sigilimi dusurdu ama tekrar cikti aldara krem surdugumde hem sigiller küçüldü hem bir daha cikmadi neredeyse bir sene oldu. Kasimda vajina kisminda sigiller farkkettim ic dudaklarda ve klitorisin yaninda doktor bana dogal yapisi dedi gecistirdi. Klitorisin yanindaki buyumus gibi geldi 3 gun falan verrutol kullandim düştü oyle olunca ic dudaklara da surmeye basladim. Bugun aldara aldim ve beni yikti resmen 273 tl verdim
    Alıntı Malik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verrutol genital bölge için etkin bir solüsyon değil. Bende kullandım aylarca hiçbir siğili düşürmedi hatta çoğalttı.

Kaşıntıda tahrişten olabilir.

Bu Konu için Etiketler