Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ne yapmalıyım ?

Durum
    Punisher06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Unhappy ne yapmalıyım ?

Öncelikle iyi günler iyi forumlar.
    Ben 21 yaşında üniversite öğrencisi erkek bir bireyim. hareketli bi cinsel hayatım vardı. farklı yaş aralıklarında partnerlerim oldu. sonuncusu ve olmaması gereken ilişkim 26 yaşında eşinden ayrılmış bir partnerle oldu. daha sonrasında kimseyle ilişkiye girmemiştim. yaklaşık bir bir buçuk ay sonra kendisine hpv tanısı konulduğundan bahsetti ve bende acaba mı diyerek özel bir hastaneye gittim ve o üzücü haberi aldım. 17.03.2020 tarihinde yaptırdığım testte türlerin kesin olmamasıyla birlikte yüksek ve düşük riskli türlerin mevcut olduğunu öğrendim. tabiki o hayal kırıklığı ve neden ben sorusuyla yıkılmıştım. corona illetinin yeni başladığı dönemler olmasından ötürü hastaneler kapanmıştı. yaklaşık beş ay oldu ilişkide bulunmamın üzerinde her hangi bir siğile rastlamadım yada ben farketmedim. internette araştırmalar yaptı hangi site denk geldiyse her defasında tedavisi yok şanslıysanız 2 senede kendiliğinde giderdiyordu. ya gitmezse sorusu insanın içini yiyip bitiriyor. dün ahcc diye bi takviyenin varlığını buldum araştırırkende bu siteye denk geldim belki tecrübelerden ve bilgilerden yararlanırım diye burdayım. haftaya zar zor üroloji bölümünden randevu alabildim doktora görünmek için. şimdi aklımda şu soru var ne yapmalıyım ?

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: ne yapmalıyım ?

Ahcc kullanabilirsiniz. 2-3 litre su icmeyi ihmal etmeyin( detaylari hakkinda benden daha tecrubeli arkadaslar var)
    Kefir
    Yeşil cay
    Duzenli uyku
    Duzenli spor
    Stresten uzak
    Sağlıklı beslenme.
    D vitamini ve cinko takviyesi
    Sigil kontrol varsa yaktirmak
    Alkol sigara varsa birakma
    cinsel perhiz yapmak.
    Ve 6- 8 ay sonra testi tekrarlamak.
    Negatif ciktiginizda aşılanmak...

Benim tecrübeler derlemeler böyle...

Geçmiş olsun...

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ahcc kullananlar bölümündeki bütün yazıları okumanı tavsiye ederim epey bir bilgi edineceksin birçok kişi ben de dahil deneyimini paylaştı.

Durum
    Punisher06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için sağolun

Bu Konu için Etiketler