Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 yıllık hpv + ahcc

Durum
    Xfedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

2 yıllık hpv + ahcc

Selamlar ben 25 yasındayım 2 yıldır hpv hastasıyım. Çok sefer kriyoterapi yaptırmama rağmen genital bölgemde siğiller bir türlü geçmek bilmedi. Son çare ahcc ye basladım 2 aydır kullanıyorum. Şu an genital bölgemde siğil var. Bunları kriyoterapi yerine eczaneden alabileceğim bir ilaçla kendim gidermek istiyorum. İlk zamanlar doktor bunun için bir ilaç önermişti fakat unuttum kullanan ve ismini bilen yazabilir mi?

Bunun haricinde aldara krem sanırım etkiliymiş. Maddi olarak sıkıntım yok önerebileceğiniz tedavi yöntemleri varsa lütfen belirtin özellikle negatif olan arkadaşlar.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: 2 yıllık hpv + ahcc

sigilleri duzenli tedavi ettirmek şart. En kötü her ay gidip sigilleri yok ettirmen onemlidir bilgin olsun 2 aydır o sigiller ordaysa üzücü.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Gercekten 2 yil dedigine emin olabilmek icin defalarca okudum :/ cok uzun bir sure bir seyleri yanlis yapmis olmalisin.. ya sigillerini duzenli yaktirmadin sigil hep kaldi vücudunda-cunku oyle olursa hastaligi atlatamazsn- ya genital temizlikte jilet falan kullandin dikkat etmedin ya da gercekten bagisikligin cok dusuk benim onerim kriyoterapi degildir bu konuda cunku kriyo'yu parfum gbi sikan degerli doktorlarimiz sayesinde sigiller dusmeyebliyor yani ben farkli 3 doktora falan yaptirmistim hicbiri de duzgn yapamadi acikcasi. Koter daha kesin cozum koter ol butun sigillerinden kurtul sonra evde kendin yakarsin ciktikca sigilin. Her cikani hemen yak ki bu surec uzamasin artik. Ahccyi bence en az 8 ay kullan cunku bagisikligin dusuk demekki ki bu kadr uzun suredir gecmemis.
    Bu arada ilacin adi verrutol. Ama ilk once koter olmani tavsiye ederim gormedigin falan ne varsa hepsini yaksin doktor sonra cikanlarin caresine sen bakarsin cok gecmis olsun

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bu arada sigillerin cikmayi durdurana kadar aldara onermem cunku derini inceltir hem aldara hem verrutol yapamazsn. Aldara da pat diye sigil dusuren bi ilac degil bence senin oncelikle uzunca bi sure sigilsiz durman lazm o yuzden koter ve verrutol takviyesi derim sadece. Sigillerin cikmayi durdurduktan sonra aldara sureblirsin ama o kadar da gerekli bsey degil kimseden muthis bi yorum gelmedi aldara konusunda bu forumda en azndan ben gormedim.

Durum
    Xfedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

evet ilk aşamalarda bana doktorum jilet ile ilgili bir şey söylemedi bilinçsizce kullandım. başka bir doktor bana kullanmamam gerektiğini söyledi ve son 1 yılda jileti bıraktım. koteri araştıracağım ilaç ismi için ayrıca teşekkürler

Bu Konu için Etiketler