Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv /aldatilma şüphesi /güvensizlik

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv /aldatilma şüphesi /güvensizlik

Ben de senin gibi düşünüyorum. Kendisi de o günleri bu şekilde açıklıyor. Sağlık olsun da her şey düzelir gider ...
    Ben de teşekkür ederim bu teknolojiyi kullanamama hallerime katılıyorsunuz

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ay sercan sacmalama yaa.. artik hpvyi biliyor dilkat eder veya aldatma cesareti gosteremez diye sirf devam edilir mi bi iliskiye . Yakinen konusuyor olmami samimiyetime ver lutfen ama bu dusundugun cok sacma. Bi iliskiye devam edip etmemen onu sevmenle asik olmanla alakali olmali. Baskasi olsa aldatir guvenemem mantigiyla degil. Nerden bileceksin ki baska birinin aldatacagini veya hpvyi baskasi bilmiyor bu biliyor diye devam edilir mi? Cok korkuyorsan anlatirsin yeni iliskini de bilgilendirirsin dikkat etmesini istersin. Ve herkese hpv gozuyle bakma lutfen tamam yaygin bi hastalik ama yeni tanistigin herkes sanki hpv cikacakmis gbi dusunmemelisin. Kararini sadece icindeki sevgiyi dusunerek ver bence onu ne kadar sevdigine bagli devam edip etmemen diger faktörleri dusunerek ne suanki iliskini saglikli yurutebilirsn ne yeni bi iliskiye baslayablirsin..

Durum
    Özel Üye

Bu arada kadin oldugunu bilmiyordum sercan ben hep erkekmissin sanarak konustum senle kusura bakma canim. Konuya gelecek olursak bende ortada bi aldatma olmadigini dusunuyorum. 3 ay birinden ayrildigina idrak etmek icin ciddi bi zaman o surecte yapmis oldugu seyler seni aldatmaya girmiyor bence.. o bakimdan guvenin zedelenmesi diye bir sey olmamali diye dusunuyorm ha sadece kirilmis ve uzulmus olabilirsin onu baskasiyla dusunmek tahammul edilemez bi his anlayabiliyorum..benim sana demek istedigim sirf baskasi aldatabilir bu artik goze alamaz onu veya baskasi da hpv cikabilir gibi dusuncelerle en iyisi bu iliskime devam edeym dusuncesiyle yaklasma canim bu gercekten sacma olur cunku ha dersen ki cok seviyorum o zaman sonuna kadr devam et onemseme diger durumlari veya sevgim bitti diyorsan da ayril. Sevmeden bi iliski yurutulmez cunku.. ama ben de hala sevdigini dusunuyorum cunku o siraladigin sebepler aslinda sevdigin icin mantiga uydurmaya calismak gibi birsey oluyor. Bana kalirsa sen seviyorsun ortada ciddi uzun soluklu bi iliski var ve aldatma da oldugunu dusunmuyorum ben o yuzden kafani rahatlatip devam edeblirsn iliskine.. bellki onu baskasiyla dusunmek canini skmis senin dogaldir uzer bu durum ama ortada bi ayrilik olunca olabiliyor boyle seyler ne yazikki

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben sizi erkek sanmıştım ısım sercan yazınca

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ben de erkek sandım

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sercan kesinlikle ayrıl. Hem hastalık kapmışsın hem de aldatilmissin asla bunları unutmayacak aklin ve daha fazla zaman kaybı ve ciddi deformasyon yasayacaksin belki de karşındakini sürekli suçlayıp onu da bogacaksin ben bu ilişkiyi çıkmazda görüyorum boşuna sürükleme sana değer verecek birini bekle ya da ara.
    3 ay nasil uzun bir süre olabilir ya.. Sana hissettirdikleri bir omurluk değilmiş yani 3 ay komoda da olabilirdin corona da olabilirdin 3 yıl mı sanki uzun diyorlar bence aldatma sayılır çünkü bir ilişkide küsme kavga vs hep oluyor bazısı 3 güne barışıyor ama bazı sorunlar 3 4 ayı bulabilir ilerisini düşün. Bence uzun soluklu bir ilişki düşünmelisin seni omur boyu beklemesini tabiki isteyemezsin ama 1 sene en azından bekleyebilirdi demekki çok sevmemiş sen bilirsin

Durum
    Kıdemli Üye

Merv isimden dolayi hep erkek sanilmisim. ser-can ikimizin isimlerinin ilk heceleri. Ikimizi ilgilendiren bir uyelik oldugu icin böyle bir isim aldim.
    kesinlikle sevgi olmasa bu kadar uğraşmaz insan. Ofkemde ayri bir kanaldan devam ediyor ama agir basan duygu sevgi, alışkanlık, emekler, tekrar baştan almanin yorgunluğu, ve bozmak istemediğim hayat düzenlerimiz... Herkes de benim hayatima gelip uyum saglayamaz. Mantik tarafi da var benim acimdan sadece duygu da degil. Yuzde 50 -yuzde 50

Ya bir gun hpv hepimizin hayatindan ciksin da kahveleri alip hayata dair bolca konuşalım

Durum
    Kıdemli Üye

Magdurella selam canim, fikirlerini paylastigin icin tesekkur ederim. Ilk basta ben de senin gibi dusundum. Ayrildim. aralik- mayis ayı görüşmedim.
    O esnada duygusal olarak kabullenemedigim kisimlari normallestirmeye basladim. Erkekler biz kadinlardan biraz daha cabuk yönelebiliyorlar genelde. .. dedigim gibi hpv den korktum. Kimseyi de hayatima alma gücüm istegim kalmadi. Bi bıkkınlık oluştu. Tabii ki eskisi gibi olmayacak. Ama basini agritmiyorum ayni konuyu acmiyorum. .. her sey bi yoluna girsin bakalim zaman neyi gosterceek. Bende olusan kaygilar, hpv, korona, çocuğumun sinav yılı... gibi süreçler insallah guzel sonuclansin da sonrasini zaman gostersin. Bu surecleri yalniz gecirmek de zor. Yeni birini hayata almak da zor.

Herkese tekrar şifalar diliyorum...

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

He çocuğunuz da var o zaman herşey değişir ben bekarsın sanmistim geçmiş olsun tekrardan

Durum
    Özel Üye

Alıntı Sercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Magdurella selam canim, fikirlerini paylastigin icin tesekkur ederim. Ilk basta ben de senin gibi dusundum. Ayrildim. aralik- mayis ayı görüşmedim.
    O esnada duygusal olarak kabullenemedigim kisimlari normallestirmeye basladim. Erkekler biz kadinlardan biraz daha cabuk yönelebiliyorlar genelde. .. dedigim gibi hpv den korktum. Kimseyi de hayatima alma gücüm istegim kalmadi. Bi bıkkınlık oluştu. Tabii ki eskisi gibi olmayacak. Ama basini agritmiyorum ayni konuyu acmiyorum. .. her sey bi yoluna girsin bakalim zaman neyi gosterceek. Bende olusan kaygilar, hpv, korona, çocuğumun sinav yılı... gibi süreçler insallah guzel sonuclansin da sonrasini zaman gostersin. Bu surecleri yalniz gecirmek de zor. Yeni birini hayata almak da zor.

Herkese tekrar şifalar diliyorum...
    Anladigim kadariyla cocugunun babasi degil sevglim demistin cunku simdi daha iyi anliyorum seni bunca seyi asip bi iliskiyi rayina oturtmusken bitirmek istemiyorsun haklisin da galiba kendine gore cunku senin yerine dusununce sanirim bende affederdim zaten seviyorum diyosun ben sevgin de bitti sirf duzen bozulmasn diye affedeceksin sanmistm ondan sacmalama demistim seviyorsan bosver gormezden gel oluyor illaki boyle seyler napalim sonucta siz beraberken yapmamis o zman affedilmez olurdu iste.. bence sadece konuyu ona acmamak olarak degil de kendi kafanin icinde de kapatmalisin bu mevzuyu ki daha da zarar gormeyin.

Bu Konu için Etiketler