Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: femoflor yaptıran var mı ?

Durum
    bengü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

femoflor yaptıran var mı ?

merhaba hpv hastaları ve hpv şüphesi olanlar bugün hem dermatolojiye hem jinekoloğa muayene oldum hpv şüphesinden dolayı ikisi de kesinlikle hpv değil için rahat olsun dedi bendeki siğil benzeri molluskum adı verilen başka bir virüsmüş zararlı olmadığını söylediler bir miktar içim rahat etse de kafamda hala soru işaretleri var devlet hastanesinde kan tahlili ile yaptıkları hıv hepatit gibi testleri yaptırdım 6 ay önce yaptırdığım smear da temiz çıktı ama bazen ilişki esnasında kanamam ya da hafif lekelenme oluyor bunun için kapsamlı bi test yaptırmak istiyorum gelişimde femoflor testini gördüm yaptıran var mı ya da başka önerisi olan ?*

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: femoflor yaptıran var mı ?

Femoflor testının içeriği nedir androflar testı var gelişimde cinsel yolla bulaşan hastalıklara bakılıyor

Durum
    bengü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Femoflor testının içeriği nedir androflar testı var gelişimde cinsel yolla bulaşan hastalıklara bakılıyor
    femoflor da cinsel yolla bulaşan hastalıklara bakılıyor femoflor cinsel bulaş testi var bir de femoflor 16 onda da vajinal flora inceleniyor bi nenivajinal check up gibi ürogenital rahatsızlıklar için yapılıyor

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hangı bakterilere bakılıyor onda acaba

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben de bu testi merak ediyorum bütün üreyen üremeyen bakterilere bakıyor tekrarlayan akıntım var başka çare bilemiyorum

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben yaptirmistim heryerde bakilmayan bakterilere bakıyor hatta bazısı gereksiz yani herkesde olan virüsleri bile tariyor. cmv gibi. Yalniz ilacı olmadıkça baktirmanin hicbir anlamı yok doktoru bulup bende bu bakteri varmış desen bile o kâğıda inanmıyor bu bakterilerin bu şikayetleri olusturcagini düşünmüyor. Yani ilacın yoksa bakteriyi bulmuşsun bi anlamı yok doktor doktor geziceksin.
    Üstelik çok önem verdiğim bi doktor vajinaya kültür yapılmaz vajinada her zaman bakteri olur bunlar ticari raporlar dedi.

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yaptirmistim heryerde bakilmayan bakterilere bakıyor hatta bazısı gereksiz yani herkesde olan virüsleri bile tariyor. cmv gibi. Yalniz ilacı olmadıkça baktirmanin hicbir anlamı yok doktoru bulup bende bu bakteri varmış desen bile o kâğıda inanmıyor bu bakterilerin bu şikayetleri olusturcagini düşünmüyor. Yani ilacın yoksa bakteriyi bulmuşsun bi anlamı yok doktor doktor geziceksin.
    Üstelik çok önem verdiğim bi doktor vajinaya kültür yapılmaz vajinada her zaman bakteri olur bunlar ticari raporlar dedi.
    Gelişimle görüstüm bugun femoflor dedi bi de milrobiyata varmış ilacı dediginiz ne anlamadım