Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Umutsuzluğa kapılmayın

Durum
    Camd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Red face Umutsuzluğa kapılmayın

Merhaba
    Neredeyse 2 aydır bu sitedeyim hepiniz gibi ağlaya ağlaya bu siteye girip yeşil çaydan, biberden, yoğurt ve kefirden kimi zaman çörek otundan medet umdum.Sirkeyle yakmaya çabaladım her gün ne dualar ettim.Benim hikayem coronanın patlak verdiği zamana denk gelmişti 1 kere hastaneye gidebildim o dönem sonra evde kaldık tabi,doktor kriyoterapiyle yaktı siğillerimi. Sigara kullandığım ve alkolü çok tükettiğim dönemlerdi. 1.5 ay sigarayı bıraktım alkolü tamamen kestim ve aryanın önerdiği her şeyi uygulamaya çalıştım ama atladığım bir şey vardı viral yük. Siğilleri yakmadan bağışıklığı güçlendirmek ne yazıkki bir işe yaramadı eczaneye gidip verrutol aldım ve uygulamaya başladım 2 hafta gibi bir süreçte tüm siğillerimi yaktım. Düşenlerin yerine bi iki tane ufak çıkma eğiliminde olan siğiller gördüm hiç bekletmeden onlarıda yaktım yara olmadı, canım yanmadı. Önemli olan düzgün kullanabilmek sanırım hiç bitmez diye korktuğum siğillere 1 hafta boyunca hiç bakmamaya karar verdim ve 1 hafta sonra hiçbiri yoktu. Henüz çıkan bir siğil yok en önemli şeyin psikoloji olduğunu anladım umutsuzluğa kapılmayın ben ahcc kullanmadım ama eminimki kullansam daha kısa bile sürebilirdi bu süreç. Hepinize sağlık diliyorum 🌺

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Umutsuzluğa kapılmayın

Camd, selamlar umarım bu şekilde devam eder. Ancak 1 hafta siğil çıkartmamak atlatma belirtisi değil hatta bırak 1 haftayı 2 ay siğil çıkarmamak da hpv'yi yenme olarak düşünülemez aslında. Ne zaman 4-5 aydır siğil çıkarmazsın ve hala çıkarmamaya devam ediyorsundur işte o zaman güzel diyebiliriz.

Süreç bence tamamen bitmiş değil 1 haftada. Bu konuda aşırı umut yapıp, sonradan üzülmeni istemem ama forumumuzda bir sürü kişi 1 haftadan sonra da siğil çıkarıyor.. 3 hafta çıkarmayıp ay sonunda siğil çıkaran da var.. Siğillerin çıkma sıklığının azalması ya da aylar sonra 1 tane çıkması elbette güzel gelişmedir, viral yükün azaldığını gösterir ancak tamamen ''ahcc kullansam daha kısa sürebilirdi bu süreç'' demek için bence çok erken. Yine de umarım inşallah siğilin çıkmaz ve bu şekilde devam edersin 😇

Durum
    Yeni Üye

Umarım çıkmaz şu an bekliyorum gözlemleyeceğim eğer çıkmamaya devam ederse senin önerilerin sayesinde Aryacığım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Camd inşallah canım cıkarsa da moralini sakın bozma bu surec alan bir hastalık. ama bazen aramızda cok şanslılar oluyor böyle

Durum
    Misscat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Camd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Neredeyse 2 aydır bu sitedeyim hepiniz gibi ağlaya ağlaya bu siteye girip yeşil çaydan, biberden, yoğurt ve kefirden kimi zaman çörek otundan medet umdum.Sirkeyle yakmaya çabaladım her gün ne dualar ettim.Benim hikayem coronanın patlak verdiği zamana denk gelmişti 1 kere hastaneye gidebildim o dönem sonra evde kaldık tabi,doktor kriyoterapiyle yaktı siğillerimi. Sigara kullandığım ve alkolü çok tükettiğim dönemlerdi. 1.5 ay sigarayı bıraktım alkolü tamamen kestim ve aryanın önerdiği her şeyi uygulamaya çalıştım ama atladığım bir şey vardı viral yük. Siğilleri yakmadan bağışıklığı güçlendirmek ne yazıkki bir işe yaramadı eczaneye gidip verrutol aldım ve uygulamaya başladım 2 hafta gibi bir süreçte tüm siğillerimi yaktım. Düşenlerin yerine bi iki tane ufak çıkma eğiliminde olan siğiller gördüm hiç bekletmeden onlarıda yaktım yara olmadı, canım yanmadı. Önemli olan düzgün kullanabilmek sanırım hiç bitmez diye korktuğum siğillere 1 hafta boyunca hiç bakmamaya karar verdim ve 1 hafta sonra hiçbiri yoktu. Henüz çıkan bir siğil yok en önemli şeyin psikoloji olduğunu anladım umutsuzluğa kapılmayın ben ahcc kullanmadım ama eminimki kullansam daha kısa bile sürebilirdi bu süreç. Hepinize sağlık diliyorum 🌺
    Siğili yok etmek zor değilki. O hep çıkacak.Ahcc şart

Durum
    Yeni Üye

Ben bu süreçte doktora gittiğimde bile çok iyi yakılmadı ve hemen nüks etti ve sayısı hızla arttı dolayısıyla benim gözümde siğil yok olması imkansız bir şey gibiydi şu an izi bile yok çıkarsa diye kontrol ediyorum bakalım size katılıyorum yanlış anlaşılmasın bence de ahcc şart.

Bu Konu için Etiketler