Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Koterizasyon sonra kanama

Durum
    Mertt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Kýdemli Üye

Koterizasyon sonra kanama

Arkadaþlar koter sonrasý yakýlýncs makat bölge mi Peçeteyle silerken hafif kanadý bir sorun olur mu kanayan oldu mu hiç böyle durumda

Durum
    Mavimelodi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Kýdemli Üye

Cevap: Koterizasyon sonra kanama

Sorun yok, bizlerde yaþadýk bunu..hatta gazlý bez basýnca kan geliyor yanýk kremi sürebilirsiniz ,normal þuanda

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Benim 1 hafta sulu sulu kan geldi iyilesirken hatta her krem surerken acayip kanadi yani cok normal zaten yakildigi icin o kanayan deride hpv yok

Durum
    turuncu16 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaþlar ben de bi sey sormak istiyorum koter yapýlan yerlere aldara krem sürülür mü yoksa yeni siðil oluþumlara mý sürülür? 10 gün önce koter iþlemi yaptýrdým ve küçük küçük birkaç tane çýktý allahýn cezalarý. Doktorum aldara verdi ancak yaralarým beyaz beyaz ve bir tanesi açýk. Aldara krem daha çok tahriþ etmez mi o bölgeleri? Bilgi verirseniz çok sevinirim

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Evet daha cok tahriþ edebilir. Doktorun ne dedi? sürebilirsin mi dedi?
    Sigil varken de yokken de sürmüþtüm ben, ama koter veya kriyo yaralarýn iyileþsin ondan sonra...
    haftada 3 degil haftada 2 kullan. haftada 3 kullanmak, tahriþ ediyor 2-3 haftadan sonra...

Durum
    Yeni Üye

doktorum bana bir hafta sonra koter yapýlan yerlere sür dedi ama ben korktuðum için sürmedim hala tam düzelme olmadý mahvedeceðini düþündüm açýk yaralarý bu yüzden çýkan küçük oluþumlara sürüyorum sadece faydasý olur mu acaba bu þekilde :/

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Alýntý turuncu16 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    doktorum bana bir hafta sonra koter yapýlan yerlere sür dedi ama ben korktuðum için sürmedim hala tam düzelme olmadý mahvedeceðini düþündüm açýk yaralarý bu yüzden çýkan küçük oluþumlara sürüyorum sadece faydasý olur mu acaba bu þekilde :/
    O zaman koter yaralarýn iyileþsin ondan sonra sür caným, þimdi iyileþmekte olan yaraya sürersen daha da tahriþ yapabilir diye düþünüyorum

Durum
    Merv.000 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaþlar ben de bi sey sormak istiyorum koter yapýlan yerlere aldara krem sürülür mü yoksa yeni siðil oluþumlara mý sürülür? 10 gün önce koter iþlemi yaptýrdým ve küçük küçük birkaç tane çýktý allahýn cezalarý. Doktorum aldara verdi ancak yaralarým beyaz beyaz ve bir tanesi açýk. Aldara krem daha çok tahriþ etmez mi o bölgeleri? Bilgi verirseniz çok sevinirim
    Evet aryaya katiliyorum bende bencede surulur. Banada doktorum koter sonrasi aldara onermisti ama tamamen iyilestikten sonra sur demisti. Sigil varken de yokken de suruluyor yokken koruma amacli oluyor sanirm o bolgenin lokal bagisikligini guclendiriyor. Ama aldara konusunda ben nedense cok korktum. 2 hafta kullandim olmayan sigiller cikmaya basladi. Ya oyle denk geldi yada aldara kucuk sigilleri yuzustune cikardi bilmiyorum o yuzden bidaha sürmeye cesaret edemedim acikcasi. Ama bu benm basima gelen birsey tesaduf de olabilir herkeste durum bu degil.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Doktorun 1 haftada iyilesecegini dusunmus demekki ama 1 ayda zor iyilesiyor ciddi anlamda bi koter olduysa. Ýyisir gibi oluyor en ufak bi darbede kaniyor tekrar ozellikle vajina agzi.. ust yuzeylerin iyilesmesi 2 haftayi buluyor ve iyilesince tekrar kanamiyor.
    Sen bence tamamen iyilesmesini bekle cunku doku butunlugu daha onemli bu hastalikta. Cok acil degil yani hemen aldara surmen once bi iyilessin sonra baslarsin duzenli sekilde surmeye

Durum
    Yeni Üye

Ya ben þu an için yaralara deðil yeni çýkanlara uyguluyorum açýkçasý diðer yerlere iyileþtikten sonra süreceðim, sanki krem sürmezsem daha da yayýlacakmýþ gibi hissediyorum. Beni mutlu eden tek þey yeni siðilleri fark ettiðimden beri çoðalmadý çok teþekkür ederim gercekten yine bir sey olursa sorarým