Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Koter mi radyafrekans mı

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Koter mi radyafrekans mı

Dün genel cerraha muayene oldum radyo frekans yöntemini önerdi koter iz bırakıyor nitekimde öyle oldu koter yapılan yerde nokta şeklinde bir seyler var onlar siğil mi acaba yoksa koterle yakıldıgı için mi o sekilde kaldı bu konusa teçrübe sahibi olan varmı lütfen aydınlatın beni dünkü cerrah 1 ay sonra bakalım dedi işlem yapmadı o zaman belli olur dedi

Durum
    Malik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Koter mi radyafrekans mı

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün genel cerraha muayene oldum radyo frekans yöntemini önerdi koter iz bırakıyor nitekimde öyle oldu koter yapılan yerde nokta şeklinde bir seyler var onlar siğil mi acaba yoksa koterle yakıldıgı için mi o sekilde kaldı bu konusa teçrübe sahibi olan varmı lütfen aydınlatın beni dünkü cerrah 1 ay sonra bakalım dedi işlem yapmadı o zaman belli olur dedi
    Ben radyo frekans yöntemini yaptırdım üniversite hastanesinde hiçbir sonuc alamadım. Bence en iyi yöntem koter. İz kalması bence bu kadar önemli olmamalı. Dr koteri iyi yaptığı alanda asla tekrar Siğil olmaz. İzlerse zamanla geçiyor.

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bende de koter izi kaldi malesef . Sende ki de koter izi bence cünkü yakilan yerde siğil olmaz yeniden cevre dokuda olur. Yani o koter izi ama kafaya takma siğil olmasin da iz olsun

Durum
    Özel Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de koter izi kaldi malesef . Sende ki de koter izi bence cünkü yakilan yerde siğil olmaz yeniden cevre dokuda olur. Yani o koter izi ama kafaya takma siğil olmasin da iz olsun
    Böyle nokta şeklinde genel cerrah biraz bekleyelım dedi şüpheli ama dedi

Durum
    Özel Üye

Alıntı Malik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben radyo frekans yöntemini yaptırdım üniversite hastanesinde hiçbir sonuc alamadım. Bence en iyi yöntem koter. İz kalması bence bu kadar önemli olmamalı. Dr koteri iyi yaptığı alanda asla tekrar Siğil olmaz. İzlerse zamanla geçiyor.
    Koter yapılan yerde nokta şeklinde bir sey var elime geliyor birde penisimde kaşıntı var böyle içten kaşınıyor

Bu Konu için Etiketler