Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullanımı öykümüz

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ahcc kullanımı öykümüz

Arya nin önerdiği ahcc firmasiyla görüştük. Aralık 2019 da geldi takviyler. Eşim sabah öğlen aksam bir tane olarak anlamış. 6 ay bu şekilde kullandi. Daha sonra forumda tesadüfen günde 6 tane içilmesi gerektigini gördüm ve daha yeni iki taneye çıkarttı . 6 ay sonra ilk kez 2-3 tane sigil çıkarttı. Demek ki vucuttan atmış degil. Belki eksik doz kullandığımız icin yeterli gelmedi.
    Moralimiz biraz bozuldu tabii ki ama vaz gecmedik. Süreç işleyişini bildireceğim...

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Ahcc kullanımı öykümüz

Alıntı Sercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya nin önerdiği ahcc firmasiyla görüştük. Aralık 2019 da geldi takviyler. Eşim sabah öğlen aksam bir tane olarak anlamış. 6 ay bu şekilde kullandi. Daha sonra forumda tesadüfen günde 6 tane içilmesi gerektigini gördüm ve daha yeni iki taneye çıkarttı . 6 ay sonra ilk kez 2-3 tane sigil çıkarttı. Demek ki vucuttan atmış degil. Belki eksik doz kullandığımız icin yeterli gelmedi.
    Moralimiz biraz bozuldu tabii ki ama vaz gecmedik. Süreç işleyişini bildireceğim...
    Merhaba eşinizde hangi tip hpv var acaba.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Time health aldıysanız forumdan; günde 6 kapsül kullansın eşiniz bu da 3 grama denk geliyor.
    Başka bir marka kullanırsanız eğer kaç adet olacağını bilemiyorum grama göre değişiyor ama ama 3 gram kaç kapsüle denk geliyorsa o kadar kullanılsın.

Tavsiyem kahvaltı yapmadan 40-45 dk önce ve aç karna alınması.
    Geçmiş olsun talihsizlik olmuş.

Durum
    Kıdemli Üye

Merhaba,Hpv 6 tipi...

Durum
    Kıdemli Üye

Evet forumdan time aldik. Yanlış anlamış. Eksik doz oldugunu ben de sizin mesajlardan fark ettim. Şimdi sabah 2 öğlen 2 aksam 2 aliyor. Tamam önerinizi iletiyorum. Kahvaltidan önce alsin. Teşekkür ederim.

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba,Hpv 6 tipi...
    Tıp 6 oldukça inatçı o nedenle hala siğil çıkabilir buna kafasını takmasin elbet vücudundan atacak. Sadece zamana bırakmak gerekiyor iyi beslendikten sonra hpv yi tabii ki yeneriz 🙏☺️

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Evet forumdan time aldik. Yanlış anlamış. Eksik doz oldugunu ben de sizin mesajlardan fark ettim. Şimdi sabah 2 öğlen 2 aksam 2 aliyor. Tamam önerinizi iletiyorum. Kahvaltidan önce alsin. Teşekkür ederim.
    Sabah, öglen,aksam diye bölmektense 6 kapsülü sabah bir arada alması daha iyi olur. Genelde böyle yapıyoruz, ben de böyle yaparak negatif oldum.

Durum
    Kıdemli Üye

Tamam, bunu da söyleyelim bakalim. Son birkaç gündür morali bozuldu . Bir terslik var uzerinde... böyle içsin soyleyeyim ben yine de... Teşekkür ederim, negatiflik tum üyelere nasip olsun insallah... Buralardan guzel haberlerimizi duyalim

Durum
    Kıdemli Üye

Umarim yeneriz...Biz tip 6 hafif bir tür ve çabuk atiliyor saniyorduk. Inatci oldugunu yeni öğrendik. Umarim bir an önce herkesin de bizim de negatife döner. Bu üzüntü ve gerginlik ciftlerin ilişkisini de zedeliyor, birbirinden uzaklastiriyor. Hpv nin saglik dışında olumsuz maddi etkileri, psikolojik etkileri, ailevi etkileri, ilişkilere etkileri de cok fazla oluyor.

Teşekkürler çalıkuşu

Durum
    pelobs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sonuç ne oldu acaba 1 yıl geçtikten sonra