Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV Cinsel İlişki

Durum
    kb86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: HPV Cinsel İlişki

Alıntı elturco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani bir tip hpv alma ihtmaliniz yüksek. Büyük ihtimalle siz hamileyken eşiniz başka birinden yeni bir tip kaptı, akabinde de size o tipi bulaştırdı. Tabi söylediklerim sadece gerçekçi bir senaryodan ibaret...
    Eşimin böyle bişey yapması mümkün değil ya hpv yeterince psikolojiyi bozuyor bidaha böyle birşeyi yaşama ihtimalini hangi erkek göze alır ki...

Durum
    kb86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Doktorlar yaktırma döneminde bir iki ay birlikte olmayın falan diyordu o zamanlar onun dışında biz kendimiz geçene kadar birlikte olmama kararı aldık yani hiç bi doktor birlikte olmayın demedi.sadece benim doktorum çocuk için negatif sonucu almayı bekle demişti okadar hatta bana siğillerin varken de çok problem yaratmadıkları taktirde yaktırmamamı yaktığında tekrar çıkma ihtimalinin olacağını söylemişti doğal ye iç bağışıklığını arttırıcı dedi sadece tabi bu 6 yıl öncesi.Çocuk sürecinde ikimizde de siğil yoktu ve ben negatiftim erkekte böyle bir test zaten yapılmıyordu. Eşimde ben hamileyken tekrar nüksetti ama bende yine 2 yıl bişey çıkmadı o sürede. Yani eşimde 3 yıldır bişey yok. Bende ise 2 yıldır tekrar siğil durumu söz konusu. Önceki tip 16 idi şu anda daha baktırmadım çünkü smear lerim temiz çıkıyor ama bu seferki kontrolümde tekrar yaptırcam tipleme.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı kb86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktorlar yaktırma döneminde bir iki ay birlikte olmayın falan diyordu o zamanlar onun dışında biz kendimiz geçene kadar birlikte olmama kararı aldık yani hiç bi doktor birlikte olmayın demedi.sadece benim doktorum çocuk için negatif sonucu almayı bekle demişti okadar hatta bana siğillerin varken de çok problem yaratmadıkları taktirde yaktırmamamı yaktığında tekrar çıkma ihtimalinin olacağını söylemişti doğal ye iç bağışıklığını arttırıcı dedi sadece tabi bu 6 yıl öncesi.Çocuk sürecinde ikimizde de siğil yoktu ve ben negatiftim erkekte böyle bir test zaten yapılmıyordu. Eşimde ben hamileyken tekrar nüksetti ama bende yine 2 yıl bişey çıkmadı o sürede. Yani eşimde 3 yıldır bişey yok. Bende ise 2 yıldır tekrar siğil durumu söz konusu. Önceki tip 16 idi şu anda daha baktırmadım çünkü smear lerim temiz çıkıyor ama bu seferki kontrolümde tekrar yaptırcam tipleme.
    evet doktorlar öyle bir ay iki ay olmayın diyor bnede bunu anlamıyorum,ama siğiller geçerse olmamasın kastediyor bence ..cünkü siğil olunca bulaşma yüzde 100 gibi birşey

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı kb86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eşimin böyle bişey yapması mümkün değil ya hpv yeterince psikolojiyi bozuyor bidaha böyle birşeyi yaşama ihtimalini hangi erkek göze alır ki...
    Almamalı ama alıyoruz maalesef

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben bir erkeğim ve böyle bişey bendeyken bırakın bi başkasıyla kız arkadaşımla bile ilişkiye girmem giremem girmedim. Böyle bişey eğer ki bi insanın vicdanını rahatsız etmiyorsa kusura bakmayın bu benim şahsi görüşüm o zat "insan" falan değildir. Tutamıyorum kendimi diye bişey de olamaz tutacaksın canım kardeşim bu iş erkek ya da kadın işi değil bu iş insan olan birey işi. Bi başkasının da senin çektiklerini çekmesini istiyorsan yap ama birinin hayatını el yordamıyla halledebileceğin bi iş için kararttığını unutma.

Yanlış anlamayın bu lafım direkt birine söylenmemiştir. Bu bizim toplumun " uyduk şeytana yaptık, nolcak canım, aman dayanamadım vb." tavrına olan tepkimdir.

İnsan demek "nefs" demektir.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı dagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bir erkeğim ve böyle bişey bendeyken bırakın bi başkasıyla kız arkadaşımla bile ilişkiye girmem giremem girmedim. Böyle bişey eğer ki bi insanın vicdanını rahatsız etmiyorsa kusura bakmayın bu benim şahsi görüşüm o zat "insan" falan değildir. Tutamıyorum kendimi diye bişey de olamaz tutacaksın canım kardeşim bu iş erkek ya da kadın işi değil bu iş insan olan birey işi. Bi başkasının da senin çektiklerini çekmesini istiyorsan yap ama birinin hayatını el yordamıyla halledebileceğin bi iş için kararttığını unutma.

Yanlış anlamayın bu lafım direkt birine söylenmemiştir. Bu bizim toplumun " uyduk şeytana yaptık, nolcak canım, aman dayanamadım vb." tavrına olan tepkimdir.

İnsan demek "nefs" demektir.
    Yani tutulması gerekir ahlaki açıdan 1. 2.olarakta baskasında baska tip oldugunu yada olmadıgını nerden bileceksin 15tane tiple yaşamak istiyorsanız buyrun devam edin biz karısamayız kimseye��.sonucta başka enfeksiyonlarada sebebiyet vermemek gerek diye düşünüyorum ,baska bi tiple karsılasmıyacagımız anlamına gelmiyor bu..seytana uyunca işler pekte iyi gitmiyor o yüzden sonra topla toplayabilirsen

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ya abi bence hpv oldugunu bile bile, bulasma ihtimalinin %90 oldugunu bile bile, karşındaki insana söylemeden ilişkiye girmek cidden şerefsizliktir.

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya abi bence hpv oldugunu bile bile, bulasma ihtimalinin %90 oldugunu bile bile, karşındaki insana söylemeden ilişkiye girmek cidden şerefsizliktir.
    bunu yapanın cinsiyeti yok işte...erkek ya da kadın bunu yapıyorlar...

Bu Konu için Etiketler