Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Doktora güvenmeli miyim ?

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Doktora güvenmeli miyim ?

Arkadaşlar geçen daha geçen 1 adet siğil yaktırmıştım 1 hafta oluyor daha sonra sanki siğil gibi bir şey fark ettim pürüzlü bir şey geliyordu bugün doktora gittm iyice baktı siğil yok orda yüzde yüz eminim dedi ama emin olamadım ya birde anoskopla hemeroid tedavisi için anal içime bakıldı doktor orda siğil olmadığını söyledi ama hpv alanında uzman birisi değil sadece siğilde hemeroidde yok dedi sizce tekrar baktırmalı mıyım içeri ?

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Doktora güvenmeli miyim ?

Biz 4doktora gittik. 4.su sigil oldugunu anladı. Diğerleri bana deliymisim gibi bakıyordu. Hiç-bir sey yok diyorlardi.
    Imkan ve zaman varsa baktirin

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hayır güvenmemelisin

Durum
    Malik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Mertt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçen daha geçen 1 adet siğil yaktırmıştım 1 hafta oluyor daha sonra sanki siğil gibi bir şey fark ettim pürüzlü bir şey geliyordu bugün doktora gittm iyice baktı siğil yok orda yüzde yüz eminim dedi ama emin olamadım ya birde anoskopla hemeroid tedavisi için anal içime bakıldı doktor orda siğil olmadığını söyledi ama hpv alanında uzman birisi değil sadece siğilde hemeroidde yok dedi sizce tekrar baktırmalı mıyım içeri ?
    Doktoruna güven, güvenmezsen Daha çok hasta olursun. O bölgelerinide çok elleme hasas yerler mikrop kaparsın. İşler daha çok büyür. Olmayan yerede virüsü sen yayarsın kardeşim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Birkaç doktora danışmak her zaman iyidir. Doktorunuzu sevdiyseniz tek ilerlemek okay ama eğer emin değilseniz başka bir doktora daha gidip görüş almak en temizidir arkadaşlar.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Son sigilimi doktor koterde sigil degil deyip yakmamisti. Bu da benden bi bilgi olsun.