Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv Genotiplendirme Testi

Durum
    Bahadir24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv Genotiplendirme Testi

Arkadaşlar merhaba, ben foruma yeni dahil oldum. Hpv için henüz herhangi bir test yaptırmadım ancak geçtiğimiz günlerde 12-13 adet koterle yaktırdım. Sonrasında kriyoterapi yaptırdım. Siğiller çıkmaya devam ediyor küçük küçük. Sizlere sormak istediğim birkaç soru var.

1- Ahcc ne zaman kullanmaya başlamalıyım ?
    2- Genotiplendirme testini nerede yaptırmalıyım ve fiyat bilgisi verebilecek olan var mı ?
    3- Jileti hayatımdan çıkarmak istiyorum ancak tüy dökücü de siğilleri artırır mı emin olamıyorum.

İnanın psikolojim alt üst oldu günlerdir sürekli okuyorum. Forumu 1 aydır okuyorum bugün üye oldum. Kurtulmak istiyorum bu virüsten. Burada yenen kişileri okudukça biri de neden ben olmayayım dedim. Cevaplarınızı bekliyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv Genotiplendirme Testi

3) Jilet dısında makasla kısaltadabilirsin ama ben tüy dökücü kullandım artırır mı sigilleri bilmiyorum acıkcası tahriş edersen olabilir.

2) Mavi lab, düzen lab, gelişim tıp lab gibi laboratuvarlarda ve hastanelerde yaptırabilirsin. Lab'larda hastanelerden daha ucuz fiyat fakat her türlü hpv genotipleme testi uygun fiyatlı bir test değil artık fiyatları artmıştır.

1) Belli bir zaman dilimi yok, hpv oldugunu ögrendiysen kullanabilirsin ama sigilleri duzenli olarak kendin tedavi ettirmelisin. sigilleri yok etmez ahcc, Hpv'yi vucuttan atmanı saglar tabi eger sen de kendine iyi bakarsan.